دوستان سایت Flw98 با یک مقاله دیگر در خدمت شما هستیم،مقاله ای که امروز در سایت Flw98 مطاله میکنید درباره موضوع دی اکتیو پیج اینستاگرام است:

آموزش حذف موقت پیج اینستاگرام

فضای شبکه های مجازی در کنار جذابیت و سرگرم کننده ای که دارد برای کاربران خود در برخی موارد بسیار خسته می شود نیاز هست برای مدتی فضای مجازی را کناربگذارید، حتما برای شما هم پیش آمده است که برای مدتی به شبکه های مجازی سرنزنید،امروز در این مقاله نحوه حذف موقت پیج اینستاگرام باهم بررسی میکنیم.

همانطور که گفته شد گاهی برای تمامی کاربران نیازاست که در طی چند وقت شبکه های مجزی مانند اینستاگرام را به هر دلیلی کنار بگذارد،اینستاگرام این امکان را به شما میدهد که به طور موقت پیج اینستاگرام خود حذف کنید اصلاحی برای حذف موقت در اینستاگرام استفاده میشود را میگویند دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام.
دی اکتیو فالو98

دی اکتیو اینستاگرام یا حذف موقت اکانت اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پر طرفداری است اما گاهی نیاز است که با این شبکه اجتماعی پر طرفدار خدافظی کنید اینستاگرام برای خدافظی برای کاربران خود دو راه  برای شما قرار میدهد راه اول: پاک کردن اکانت اینستاگرام، در این را اینستاگرام راهی برای بازگشت شما قرار نمیدهد و با پاک کردن اکانت اینستاگرام شما دیگر نمیتوانید به اکانت و اطلاعات اکانت که داشتید دسترسی پیدا کنید،شما میتوانید بایک اکانت جدید به شبکه اجتماعی اینستاگرام بپیوندید.راه دومی که اینستاگرام به شما پیشنهاد میدهد:حذف موقت اکانت اینستاگرام است دراین راهی که اینستاگرام به شما پیشنهاد میدهد برای کاربرانی مناسب است که میخواهند در مدت کوتاهی با اینستاگرام خدافظی کنند و وبعد از طی زمان مجدد حساب کاربری غیرفعال شده خود را فعال کنند.

دی اکتیو کردن:زمانی که شما با روش دی اکتیو با اینستاگرام خدافظی میکنید اینستاگرام راه بازگشتی برای شما قرار میدهد و شما میتوانید با اکانتی که به طور موقت حذف کردید به اینستاگرام بازگردید.

آموزش دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام:

برای حذف موقت اکانت اینستاگرام مراحل زیر را باهم انجام بدهیم:

 1. اولین قدمی که برای حذف موقت اکانت اینستاگرام باید انجام بدهید این است که وب سایت اینستاگرام خود را بازکنید.
 2. در قدم دوم صفحه لوگین اینستاگرام را باز کنید،با بازشدن صفحه Log in  باید پیج اینستاگرام خود را که میخواهید به طور موقت دی اکتیو یا حذف موقت کنید Log in کنید و وارد پیج اینستاگرام خود در سایت اینستاگرام شوید
  اگر بای وارد شدن در اینستاگرام مشکل داشتید در صفحه Log in  برای شما دو کادر باز میشود که در کادر اول از شما نام کاربری یا شماره تلفن یا ایمیل شما را میخواهید اینستاگرام میخوهد از طریق یکی از این اطلاعات به پیج شما دسترسی پیدا کند

“باید به این توجه داشته باشید که اطلاعتی که مانند ایمیل یا شماره تلفنی که از شما میخواهد باید در اکانت که میخواهید به طور موقت حف کنید  باید ثبت شده باشد”

در کادر دوم از شما پسورد اکانت شما را میخواهد که در صورت درست درج کردن پسورد پیج خود اینستاگرام وارد پیج شما میشود و درصورتی که پسورد پیج خود را فراموش کرده اید باید از روش های بازیابی پسورد اینستاگرام استفاده کنید.

با فرض بر اینکه شما اطلاعات مانند آیدی و پسورد پیجتان را به صورت صحیح وارد کردید وارد پیج اینستاگرام خود میشود که اینستاگرام پس از ورود شما از شما سوال مکند آیا میخواهید اطلاعات اکانت اینستاگرام شما در مرورگر مورد نظر ذخیره شود که شما با انتخاب گزنه Not Now این اجازه که اطلاعات مانند پسورد و آیدی شما را نمیدهید.

 1. در قدمی بعدی پس وارد شدن به اکانت خود در اینستاگرام و مشاهده اکانت خود در قسمت نوار وضعیت اینستاگرام در پایین صفحه مانند اپلیکیشن اینستاگرام روی ادمک در نوار وضعیت از سمت را اولین گزینه را بزنید تا وارد اطلاعات پیج خود شوید.
 2. پس از مشاهده کردن اطلاعات مانند تعداد فالوور ها و فالوینگ ها قسمتی را مشاهده میکنید با عنوان Edit profile

با انتخاب ای گزینه وارد صفحه ای میشوید که میتوانید اطلاعات پیج خود مانند نام کاربری شماره تلفن و بیو … را تغییر بدهید، میشوید

 1. در صفحه Edit profile به آخر صفحه بروید تا گزینه Temporarily disable my account را مشاهده کنید بعد از پیدا کردن گزینه Temporarily disable my account آن را انتخاب کنید.
 2. در قدم بعدی صفحه ای برای شما باز میشود با عنوان Temporarily disable my account که با اسکرول کردن صفحه به پایین دو کادر را مشاهده میکنید  که اینستاگرام در کادر اول از شما دلیل غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام را از شما سوال میکند که شما میتوانید Just Need a break را قرار بدهید و در کادر دوم از شما پسورد پیجتان را میخواهد که با وارد کردن پسورد گزینه Temporarily Disable Account را انتخاب کنید.
 3. بعد از انتخاب گزینه Temporarily Disable Account اینستاگرام مجدد از سوال درباره اطمینان در غیرفعال کردن سوال میکند که با نتخاب گزینه yes کار غیر فعال کردن موقت اکانت شما به اتمام میرسد.با به اتمام رسیدن فرایند غیرفعال کردن اکانت به طور موقت از طرف اینستاگرام و به طور خودکار از پیج خارج میشود وتایم وقت شما آغاز میشود.
  دی اکتیو فالو98

چگونه پیج اینستاگرام را از حالت غیر فعال موقت خارج کنیم:

زمانی که شما اکانت اینستاگرام خود را غیر فعال میکنید تا زمانی که مجدد پیج خود را در اینستاگرام لوگین نکنید در حالت غی فعال می ماند اما زمانی که پیج خود را در اینستاگرام لوگین میکنید پیج شا مجدد فعال میشود و از حالت غیر فعالی خارج میشود.

در برخی موارد وارد شدن و فعال کردن مجدد با کمی مشکل مواجه میشود که ممکن اس برخی از کاربران اینستاگرام را نگران کند باید بگویم جای نگرانی نیست ممکن است فراینده فعال کردن مجدد چند ساعت یا در طی چند روز انجام بشود نکاتی که برای اینکه شما به مشکل در فعال کردن مجدد اکانت خود با آها مواجه نشوید این است که از فیلترشکن در هنگام لوگن استفاده نکنید و در صورت امکان از یک آی پی برای ورود استفاده کنید،سعی کنید برای تلاش هایی که در زمان ورود انجام میدهید از یک اینترنت استفاده کنید
پیشنهاد ما این ااست ک در فعال کردن اولیه از کامپیوتر خود استفاده کنید و در سایت اینستاگرام پیج خود را لوگین کنید.

سوالات رایجی که برخی کاربران در استفاده از دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام دارند:

دی اکتیو فالو98

 Instagrammer چیست؟

بسیاری کاربران با برخود با یک پیج به این روبه رو میشوند Instagrammer زمانی رخ میدهد که شما پیج خود را دی اکتیو یا همان حذف موقت میکنید،زماین که شما پیج خود را دی اکتیو میکنید اکانت شما برای کاربران اینستاگرام به صورت Instagrammer نمایش داده میشود،زمانی که شما دی اکتیو میکنید در طی چند ساعت تمام اطلاعات شما از دسترس کاربران اینستاگرام خارج میشود کاربران قادر به مشاهده پرو فایل شما در اینستاگرام نیستند.
Instagrammer برای کاربرانی که اکانت شما را بلاک کرده به صورت اینستاگرامر نشان داده میشود و یکی از دلایل دیگر اینکه یک اکانت را به شکل اینستاگرامر مشاهده میکنید ممکن این باشد که به طور کامل اینستاگرام خود را دلیت کرده باشد.
چقد میتوانیم اکانت خود را در حالت غیرفعال نگه داریم؟

اینستاگرام مدت زمانی برای دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام اعلام نکرده است اما تجربه که ما توسط کاربرا اینستاگرام مشاهده کردیم که گزارش هایی از مشکا فعال کردن اکانت اینستاگرام داشتند پیشنهاد میکنم مدت غیر فعالی اکانت اینستاگرام بیشتر از یک هفته نباشد شما میتوانید اکانت غیرفعال شده را بعد از یک هفته که غیر فعال کردید مجدد فعال کنید و در صورتی که نیازداشتید مجدد غیر فعال کنید پیج را با روشی که به شما آموزش دادیم غیر فعال کنید.
پیشنهاد میکنم اگر نیاز به غیر فعال کردن اکانت خود ندارید و تنها نیاز است طی چند روز از اینستاگرام فاصله بگیرید میتوانید برنامه را از روی گوشی خود حذف کنید.

دی اکتیو کردن بدون پسورد امکان پذیر است؟

برای اینکه بتوانید اکانت خود را به طور موقت متوقف کید لازمه اصلی این است که پیج خود وارد شوید  و روشی که به اکانت خود لوگین میشود فرقی ندارداما برای غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام باید در ادامه حتما پسورد و آیدی خود را داشته باشید میتوانید قبل از شروع مراحل غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام پسورد اکانت خود را ریست کنید و بعد از بدست آوردن پسورد خود شروع به غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام خود بکنید.

با دی اکتیو کردن اکانت خود دایرکت های ما برای کاربرانی که با آنها چت کردیم حذف میشود؟

زمانی که شما پیج خود را دی الکتیو میکنید اکانت شما در اینستاگرام به شکل اینستاگرامر نمایش داده میشود این به معنی این نیست که دایرکت شما برای کاربرانی که چت کردید حذف میشود.

خلاصه مقاله:

در این مقاله تیم خرفه ای فالو98 برای شما به طور کامل و مرحله و مرحله در اکتیو کردن اکانت اینستاگرام یا همان حذف موقت اکانت اینستاگرام به شما آموزش دادیم،بسیاری از کاربران اینستاگرام بر این باورند که با دی اکتیو همان دلیت اکانت است که با مطالعه این مقاله این باور غلط را فراموش میکنید
با آرزوی پیروزی دوستان فالو98