خرید ربات اینستاگرام

این روزها شاهد افزایش محبوبیت اینستاگرام در بین کاربران شبکه های مجازی هستیم که روز به روز درحال افزایش است.محبوبیت که اینستاگرام این روزها بدست آورده است مدیون ویژگی ها و قابلیت های خود رفع نیاز های کاربران است که استفاده از این شبکه اجتماعی را برای کاربران راحت تر کرده است و باعث محبوبیت روزافزون اینستاگرام برای کاربران اینستاگرام شده است.
ویژگی و قابلیت های اینستاگرام برا کاربرانی که تنها به طور سرگرمی اینستاگرام استفاده میکنند و چه افرادی که از اینستاگرام به طور حرفه ای و برای کسب درآمد و افزایش فروش محصولات از اینستاگرام استفاده میکنند بسیار کاربردی است.

خدمات تبلیغات

سرویسی برای این دسته وجود ندارد

تفاوت ربات اینستاگرام با برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

سوالی که ممکن است برای کاربران اینستاگرام پیش بیاید این مورد است که ربات اینستاگرام با برنامه افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟یکی از اصلی ترین تفاوت هایی که ربات اینستاگرام با برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام دارد رامیتوان به این مورد اشاره کرد برنامه ها یا سرور افزایش فالوور اینستاگرام به صورت مستقیم فالوور را برای پیج شما وارد میکند یا به اصطلاح فالوور فیک به پیج شما اضافه میشود که این در رشد پیج شما هیچ تاثیری ندارد،اما ربات اینستاگرام به این صورت عمل میکند که با تعاملی که با پیج شما و پیچ های هدف ایجاد میشود
کاربران با رضایت کامل پیج شما را دنبال میکنند و شما یک کاربر واقعی دریافت میکنید که از این کاربر میتوانید لایک ویو دایرکت و… دریافت کنید درصورتی که با برنامه های افزایش فالوور شما تنها تعداد فالوور هایتان افزایش پیدا میکند.

ویژگی های خدمات ربات افزایش فالوور اینستاگرام
💎 کیفیت ربات افزایش فالوور اینستاگرام کیفیت عالی ،بازدهی 100درصد و بالا
💲 قیمت ربات افزایش فالوور اینستاگرام شروع قیمت از 19000 تومان
⏳ زمان انجام سیستم اتوماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتی ضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی
فعالیت هایی که ربات اینستاگرام برا افزایش فالوور انجام میدهد؟

یک ربات اینستاگرام طبق الگوریتم های اینستاگرام عمل میکند و هیچ رفتاری را برخلاف قوانین اینستاگرام انجام نمیدهد برخی از کاربران با این ذهنیت که ربات اینستاگرام فالوانجام میدهد 200تا فالو انجام میدهد که سریع اینستاگرام پیج شمارا اسپم شناسایی میکند و پیج شما را بلاک میکند ربات اینستاگرام هر قدمی که با پیج شما برمیدارد براسال قوانین اینستاگرام است و تمامی فعالیت هایی مانند لایک کردن و فالو کردن طبق الگوریتم های اینستاگرام در ربات اینستاگرام برنامه نویسی شده است.

این روزها شاهد افزایش محبوبیت اینستاگرام در بین کاربران شبکه های مجازی هستیم که روز به روز درحال افزایش است.محبوبیت که اینستاگرام این روزها بدست آورده است مدیون ویژگی ها و قابلیت های خود رفع نیاز های کاربران است که استفاده از این شبکه اجتماعی را برای کاربران راحت تر کرده است و باعث محبوبیت روزافزون اینستاگرام برای کاربران اینستاگرام شده است.
ویژگی و قابلیت های اینستاگرام برا کاربرانی که تنها به طور سرگرمی اینستاگرام استفاده میکنند و چه افرادی که از اینستاگرام به طور حرفه ای و برای کسب درآمد و افزایش فروش محصولات از اینستاگرام استفاده میکنند بسیار کاربردی است.

سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاد

ربات فالو98 تنها رباتی است که از ویژگی هوش مصنوعیی استفاده میکند،و با استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم هایی که در ربات برنامه نویسی شده است مشکلی برای پی شما پیش نمیاد

بله تمامی فالوور هایی که توسط ربات برای پیج شما جذب میشود فالوور های فعال هستند که با اختار خود شما را دنبال کرده اند

بله شما میتوانید ربات تست را سفارش بدهید و درصورت رضایت در زمان تست ربات را فعال کنید

بله  ما میتوانیم ربات و هدف جذب را محدود به یک شغل تنظیم کنیم،هیچ محدودیتی در تنظیمات رابات برای جذب فالوور برای شما وجود ندارد و شما میتونید هر هدفی در تلگرام دارید ربات تنظیم کنید.

چه برای افرادی که تنها برای سرگرمی از اینستاگرام استفاده میکنند و چه افرادی که به صورت حرفه ای استفاده میکنند یکی از دغدغه های اصلی افزایش فالوور اینستاگرام است،برای کاربران عادی اینستاگرام افزایش فالوور است که سبب افزایش محبوبیت میشود و برای کاربرانی که کسب و کار در اینستاگرام دارند سبب افزایش فروش محصولات در اینستاگرام میشود پس نتیجه میگیرم شما در هر زمینه ای که در اینستاگرام فعالیت دارید افزایش فالوور را لازم دارید،راه و روش هایی که که باعث افزایش فالوور اینستاگرام میشود زیاد است مانند خرید فالوور اینستاگرام و افزایش فالوور به صورت ارگانیک…

سایت فالو98 با داشتن تیم حرفه ای از برنامه نویسان برتر با در نظر گرفتن نیاز های کاربران اینستاگرام ربات اینستاگرام تحت وب خود را برای استفاده کاربران اینستاگرام که به صورت اختصاصی برنامه نویس شده برای سایت فالو98 را در اختیار دوستان فالو 98 قرار داده است در ادامه باهم به بررسی ربات اینستاگرام فالو98 میپردازیم.

ربات اینستاگرام فالو98 چیست؟

همانطور که در قسمت قبل بیان کردیم افزایش فالوو برای تمامی کاربران اینستاگرا اهمیت بالایی دارد و شما در هر زمینه ای برای رشد در اینستاگرام افزایش فالوور داشته باشید حال این افزایش فالوور میتواند به صورت ارگانیک در چند روز اضافه شدن چند کاربر یا در کمتر از چند دقیقه افزایش فالوور بالا با سرویس های خرید فالوور داشته باشید.اما این دونوع افزایش یا خیلی سرعت پایینی برای شما دارد که به هیچ عنوان نمیتوانید با این سرعت رشد داشته باشید یا با خرید فالوور تنها تعداد فالوور شما افزایش پیدا میکند و بازدهی که لازم دارید از این افزایش فالوور دریافت نمیکنید. برنامه نویسان فالو98 از افزایش فالوور به صورت ارگانیک بازدهی که از طریق فالوور واقعی بدست می آید را در نظر گرفتن و در افزایش فالوور به صورت خرید فالوور اینستاگرام سرعت افزایش فالوور اینستاگرام را در نظر گرفته است. در نتیجه برای برنامه نویسی ربات اینستاگرام بدست آوردن فالوور واقعی در سرعت بالاتر الگوریتم اولیه ربات اینستاگرام میشود.

اگر توجه کرده باشید هرچه شما با فالوور های خود تعامل داشته باشید و فعالیت شما در اینستاگرام افزایش داشته باشد بازدهی و تعامل پیجتان هم افزایش پیدا میکند،ربات اینستاگرام ،به این صورت برنامه نویسی شده است که مانند یک کاربر فعال یا یک ادمین حرفه ای فعالیت 24 ساعته برای پیج شما داشته باشد.
فعالیتی که ربات اینستاگرام برای پیج شما انجام میدهد فعالیت های هدفمندی است که تمامی کاربران اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام لازم است انجام بدهد با انجام فالیت هدفمندی که به صورت اختصاصی برای پیج شما تنطیم میشود ربات اینستاگرام فالو98 روی پیج شما فعایت میکند و باعث جذب فالوور واقعی اینستاگرام برای پیج شما میشود.

 ربات اینستاگرام فالو98 به گونه ای برنامه نویسی شده است که هر درخواستی شما از ربات داشته باشید امکان پذیر است که تیم فالو98 برای شما پیاده سازی کنند.برای مثال ما مشتری داشتیم که یک پیج فروشگاهی داشتند که نیاز به مشتری های حضوری داشتد این پیج به دلیل فروش حضوری نیازجذب فالوور از شهرهای دیگه ندارد و جذب این چنین فالوور هایی تاثیر مثبتی برای این مشتری نداشت پس تیم فالو98 ربات اینستاگرام این مشتری را براساس لوکیشن فروشگاه تنطیم میکند و براساس  لوکیشن فروشکاه فالوور جذب میکند.

دلیلی که باید از ربات اینستاگرام فالو98 استفاده کنیم؟

مسلما فعالیت در اینستاگرام یک فعالیت زمانبر است که شما برای پیج خود باید انجام بدهید. اینستاگرام به این صورت است که اگر شمایک پیج تجاری داشته باشید با فعالیت هایی مانند تولید محتوا و پاسخ به دایرکت دیگ زمانی برای ایجاد تعامل با کاربران جدید ندارید،اما با فعال کردن ربات اینستاگرام تمامی فعالیت هایی از جمله فالو کردن لایک کردن ارسال دایرکت تبلغاتی توسط ربات انجام میشود و شما میتوانید تمام تمرکز خود را در تولید محتوا بگذارید تا محتوایی با کیفیت برای کاربران پیج خود انتشار بدهید.

در زمانی که پیج ربات اینستاگرام یک پیج را فالو میکند و با لایک کردن پست پیج که فالو انجام شده و لایک دریافت کرده به پروفایل شما سرمیزند و در صورت رضایت پیج شما را فالو میکند در زمانی که هدف ها به پروفایل شما سر میزند این محتوا پیج شما است که میتواند فالوو را برای پیج خود جذب کند.

مزایای ربات ایستاگرام فالو98 نسبت به دیگر ربات های اینستاگرام:

از مزیت های دیگری که میتوان یکی از نقاط قوت ربات اینستاگران فالو98 اشاره کرد همان طور که در قسمت بالا برای کاربران گفته شده قابلیت هدف گیری در یک محدود مشخص است،با استفاده از این قابلیت شما میتوانید تمام تمرگز خود را در جذب فالوور از یک منطقه بگذارید؟،و تنها با فالوور هایی تعامل داشته باشید که در یک محدود مکانی هستند.