بازدید اینستاگرام

از بازدیدهای اینستاگرام می توان برای ارائه معیارهای مفید برای دستیابی به اهداف بازاریابی کسب و کارتان استفاده کرد و در عین حال اعتبار مورد نیاز را نیز فراهم کرد. برای شرکت هایی که سعی می کنند محصولات و خدمات خود را در اینستاگرام تبلیغ کنند، جذب فالوورهای زیاد منبعی حیاتی برای افزایش دیده شدن برند شما است.

 اما اگر نتوانید نوع مناسبی از تعامل بین مخاطبان و برند خود ایجاد کنید، جذب هزاران فالوور کافی نیست. اینجاست که خرید بازدید اینستاگرام وارد می شود. و استفاده از محتوای مناسب.اگرچه می‌توانید محتوای اینستاگرام را در قالب‌های مختلف پست کنید، اما استفاده از ویدیوها بیشترین تأثیر را دارد، زیرا احتمال برقراری ارتباط مؤثر در صورت انجام صحیح بیشتر است. 

هرچه ویدیوهای شما بازدیدهای بیشتری را جذب کنند، محتوا یا برند شما بیشتر دیده می شود. و بسته به اطلاعات موجود در ویدیوهای خود، می توانید بازدیدها را به فروش تبدیل کنید – مستقیم یا غیر مستقیم.

ویو ارزان اینستاگرام
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
243 ویو Reel اینستاگرام سرور2 توضیحات 5,000  تومان 2147483647/500 41 دقیقه فعال
245 ویو IGTV اینستاگرام سرور2 توضیحات 5,000  تومان 2147483647/500 فعال
294 ویو پست سرور2 - 5,000  تومان 2147483647/500 فعال
240 ویو IGTV اینستاگرام سرور1 توضیحات 5,900  تومان 10000000/500 1 روز 10 ساعت 51 دقیقه فعال
241 ویو پست سرور1 توضیحات 5,900  تومان 10000000/500 4 دقیقه فعال
242 ویو Reel اینستاگرام سرور1 توضیحات 5,900  تومان 10000000/500 24 دقیقه فعال
246 ویو Reel اینستاگرام سرور3 توضیحات 6,900  تومان 100000000/500 فعال
247 ویو پست سرور3 توضیحات 6,900  تومان 100000000/500 فعال
248 ویو IGTV اینستاگرام سرور3 توضیحات 6,900  تومان 100000000/500 فعال
bussiness

چرا باید از فالوو98 خرید کنم؟

ما در فالوو98 واقعاً اهمیت بازاریابی رسانه های اجتماعی را درک می کنیم و به طور مداوم در حال یادگیری و بهبود هستیم تا به کاربران رسانه های اجتماعی در سراسر جهان کمک کنیم. آنها همچنان به ما اعتماد دارند زیرا نتایج را می بینند.

خدمات واقعی و قانونی

ترس از کلاهبرداری یا از دست دادن حساب های خود باعث شده است که بسیاری از کاربران هرگز سعی در خرید تبلیغات رسانه های اجتماعی نداشته باشند. بسیاری از وب سایت ها ربات ها را به مشتریان خود می فروشند که به راحتی می توانند شما را ممنوع کنند. اینجا در فالوو98 ، ما فقط بازدیدها، لایک‌ها و دنبال‌هایی را می‌فروشیم که به حساب‌های موجود و قانونی کاربران واقعی تعلق دارند.

سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاد

مزیت خرید ویو اینستاگرام هرگز نباید تنها به افزایش تعداد محدود شود. متأسفانه، این مورد در مورد اکثر وب سایت های موجود است. اما برخلاف آنها، هدف ما این است که به شما کمک کنیم از سرمایه گذاری خود نهایت استفاده را ببرید. نظراتی که ما ارائه می کنیم واقعی هستند و باعث افزایش تعامل پایدار برای حساب شما می شوند. وقتی ویدیوهای شما شروع به بازدید از تعداد زیادی می کند، شروع به دسترسی به افراد بیشتری می کند. به این صورت است که خرید بازدید از ما می تواند فالوورهای جدید زیادی به غیر از بازدیدها داشته باشد.

ما در فالووان واقعاً اهمیت بازاریابی رسانه های اجتماعی را درک می کنیم و به طور مداوم در حال یادگیری و بهبود هستیم تا به کاربران رسانه های اجتماعی در سراسر جهان کمک کنیم. آنها همچنان به ما اعتماد دارند زیرا نتایج را می بینند.

علیرغم آنچه که بسیاری معتقدند و از آن می ترسند، خرید بازدیدهای واقعی اینستاگرام و هرگونه تبلیغ رسانه های اجتماعی دیگر با این ماهیت کاملاً قانونی است. اگر اینطور نبود، همه وب‌سایت‌های دیگر از جمله وب‌سایت ما قبلاً به هر طریقی ممنوع شده بودند.

زمان صرف شده برای انجام یک سفارش بیشتر به اندازه بسته ای که سفارش داده اید بستگی دارد. به طور متوسط، اکثر سفارشات ما ظرف 1 تا 4 ساعت پس از پرداخت تحویل می شوند. ما قول می‌دهیم که سریع‌ترین تحویل را بر اساس ثابت‌ترین مبنای انجام دهیم.

ما آن را به عنوان هدف خود در نظر گرفتیم که مفیدترین و مفیدترین محیط را برای همه مشتریان خود ایجاد کنیم. ساده ترین و واضح ترین راه برای انجام این کار، ارائه یک سیستم پشتیبانی است که بتوانند به آن تکیه کنند. و برخلاف بسیاری از وب‌سایت‌ها، ما از ربات‌های چت برای ارسال پاسخ‌های از پیش تعیین‌شده برای شما استفاده نمی‌کنیم. همیشه یک انسان واقعی در کنار ما خواهد بود.

ما هرگز از مشتریان خود نمی خواهیم که رمز عبور خود را برای اینستاگرام یا هر پلتفرم دیگری ارائه دهند. تنها چیزی که باید به ما بدهید لینکی به نمایه یا پستتان است. حتی اگر تصمیم دارید از ما خرید نکنید، همیشه از وب‌سایتی که از شما رمز عبور می‌خواهد دوری کنید. مطمئناً حساب خود را از دست خواهید داد و هیچ راه برگشتی وجود نخواهد داشت.

آیا خرید بازدید اینستاگرام به رشد پیج ما کمک می‌کند؟

افزایش قرار گرفتن در معرض ویدیو از طریق بازدیدهای خریداری شده به کمپین شما کمک می کند تا در بالای نمودارهای مختلف هشتگ قرار گیرد. اگر ویدیویی را بدون بازدید پست کنید، به احتمال زیاد در پایین صفحه قرار می گیرید.

 وقتی ویدیویی با بازدید پست می‌کنید، می‌توانید در بالای هر فهرست قرار بگیرید و بازدیدهای ارگانیک و مشتریان بیشتری را به دست آورید. قرار گرفتن در معرض دید، بهترین راه برای کمک به رشد برند شما است. پس در نتیجه می‌توانید با خیال آسوده از فالووان، که معتبرترین شرکت ارائه دهنده خدمات اینستاگرامی است، 

با خرید بازدید اینستاگرام  پست و استوری ها خود را در معرض دید بیشتری قرار دهید.

آیا خرید بازدید اینستاگرام به رشد پیج ما کمک می‌کند؟

1. نمایش های واقعی و دائمی

در حالی که باید یک استاندارد صنعتی برای فروش فقط دیدگاه های قانونی و واقعی باشد، متاسفانه اینطور نیست. شما به راحتی می توانید هزاران وب سایت را پیدا کنید که کلاهبرداری آشکار هستند اما بدترین آنها نیستند.

آنچه از کلاهبرداران آشکار بدتر است برخی از این وب سایت های محبوب هستند که ادعا می کنند و وانمود می کنند واقعی هستند، اما در واقعیت اینطور نیست. بازدیدهایی که آنها می فروشند از حساب های جعلی و ربات است. در اینجا در فالووان، ما واقعی ترین بازدیدهای اینستاگرام را برای خرید به شما ارائه می دهیم که ارزش پول شما را دارد.

هر نما که به اینستاگرام شما اضافه می شود از یک حساب کاربری موجود است که متعلق به یک شخص واقعی است. در بالای آن، مانند سایر خدمات ما، نماها کاملاً دائمی هستند. هنگامی که بازدیدها را دریافت کردید، برای همیشه در حساب شما هستند

2. رشد ارگانیک را تقویت کنید

ما معتقدیم که اثرات تبلیغات پولی رسانه های اجتماعی باید بلندمدت باشد و نباید فقط به افزایش موقت تعداد محدود شود. اینجاست که کیفیت نمایش ها مشخص می شود. 

بازدیدهای ما مستقیماً دسترسی حساب شما را افزایش می دهد و محتوای شما را به هزاران کاربر می رساند. 

بنابراین تنها با خرید بازدیدهای اینستاگرام، می‌توانید تعداد فالوورها، نظرات و لایک‌های اینستاگرام بیشتری نسبت به همیشه دریافت کنید.

3. تحویل سریع

سرعت تحویل در هر نوع خرید آنلاین بسیار مهم است و بازدید اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست. تیم ما سخت کار می کند تا هر تحویل را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهد تا مشتریان ما دیگر مجبور نباشند منتظر بمانند. مدت زمان تحویل بسته کاملاً به اندازه آن بستگی دارد، اما فقط 1 تا 4 ساعت طول می کشد تا ما شروع به ارسال آن کنیم. اگر به دلایل فنی به تاخیر افتاد، همیشه می توانید با پشتیبانی مشتری ما تماس بگیرید و تمام جزئیات پیشرفت سفارش خود را دریافت کنید.

4. پشتیبانی قوی مشتریان

صحبت از پشتیبانی مشتری شد، بله، ما یک سیستم پشتیبانی فعال و پاسخگو برای هر شخصی که از وب سایت ما بازدید می کند داریم. پشتیبانی کارآمد مشتری چیزی است که مردم در هر برند یا خدماتی که برای آن خرج می‌کنند و به درستی به دنبال آن هستند. با این حال، وقتی صحبت از تبلیغات رسانه های اجتماعی به میان می آید، هنوز نادر است. بسیاری از وب سایت ها یا اصلاً پشتیبانی ارائه نمی دهند یا فقط وانمود می کنند که دارند. ما قول می دهیم هر زمان که به هر نوع کمکی نیاز داشته باشید در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید از طریق وب سایت ما یا از طریق ایمیل با نماینده ما تماس بگیرید.

5. ایمن برای استفاده

ما ایمنی شما را در اولویت قرار می دهیم و همه اقدامات ممکن را انجام داده ایم تا مطمئن شویم که امن ترین محیط را در هر نقطه از اینترنت داشته باشید. وب سایت ما عاری از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است. همین امر در مورد بازدیدهای اینستاگرام ما و بقیه خدمات پولی که ارائه می دهیم نیز صدق می کند. تنها چیزی که می خواهید هنگام خرید بازدیدها از آن اجتناب کنید، وب سایت هایی است که از ربات ها استفاده می کنند. اینستاگرام مرتباً حساب‌هایی را که از ربات‌ها یا نرم‌افزارها برای ایجاد بازدید استفاده می‌کنند، بررسی و غیرفعال می‌کند. اما از آنجایی که ما از هیچ یک از آنها استفاده نمی کنیم، حساب شما کاملاً ایمن است مهم نیست که چه مدت از خدمات ما استفاده می کنید.