ارسال پیام انبوه واتساپ

سرویس ارسال پیام انبوه واتساپ پلتفرمی است که به شما امکان می دهد برای مشتریان خود پیام ارسال کنید و آنها را به مشتریان پولی تبدیل کنید.

این آهنربا بهترین نرم افزار بازاریابی واتس اپ در ایران است که به شما امکان می دهد ازاین طریق با ساده ترین راه به میلیون ها مشتری دسترسی پیدا کنید. 

ارسال پیام انبوه واتساپ در وبسایت فالوو98 بسیار کاربر پسند بوده و برای استفاده از ابزار سرویس پیام انبوه واتساپ ما نیازی به تخصص خاصی ندارید .

خدمات تبلیغات

ارسال پیام انبوه تلگرام
سرویسی برای این دسته وجود ندارد

فواید خرید پیام انبوه واتساپ برای مشاغل

کسب ‌وکارها باید از استراتژی‌های بازاریابی مختلفی برای دستیابی به مخاطبان هدف از طریق بسیاری از سرویس ارسال انبوه پیام واتساپ استفاده کنند. یکی از کارآمدترین استراتژی های بازاریابی آنلاین از طریق سرویس ارسال انبوه پیام واتساپ است. راه حل های منبع باز و رایگان انبوه فرستنده واتس اپ امروزه به وفور در دسترس هستند و کسب و کارهای کوچک را آسان می کند تا از پایگاه مصرف کننده واتس اپ استفاده کنند و در عین حال از رعایت آنها نیز اطمینان حاصل شود. به دلیل هزینه کم و بدون هزینه برای این ابزارهای فرستنده انبوه WhatsApp، کسب و کارهای کوچک که سفر کارآفرینی خود را آغاز کرده اند، می توانند دید خود را افزایش دهند.

ویژگی های خدمات ارسال انبوه پیوی واتساپ
💎 کیفیت ارسال پیوی انبوه واتساپ کیفیت عالی ،بازدهی 100درصد و بالا
💲 قیمت ارسال انبوه پیوی انبوه واتساپ شروع قیمت از 490,000 تومان
⏳ زمان انجام سیستم اتوماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتی ضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

ویژگی های سرویس ارسال انبوه پیام واتساپ

سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاد

بله، شما می توانید با توجه به شرایط خاصی از آن برای بازاریابی استفاده کنید، مانند ارسال نکردن یک پیام به کاربر بیش از یک بار در روز. برخلاف بازاریابی پیامکی یا ایمیلی، باید از آن به اندازه کافی استفاده کنید زیرا به اندازه نرخ تعامل بالاست. در سرتاسر جهان، بسیاری از شرکت ها از آن برای تبلیغات و بازاریابی استفاده می کنند. در واقع، رستوران‌ها، رویدادها و فروشگاه‌های مد از آن به شکلی عظیم برای کسب درآمد برای کسب و کار خود استفاده می‌کنند.

ارسال پیام های انبوه از طریق واتس اپ طبق آنچه در واتس اپ وجود دارد قانونی نیست و ممکن است حساب شما از استفاده از آن منع شود. از این رو باید سرویس ارسال انبوه پیام واتساپ استفاده کنید

ارسال پیام های انبوه از طریق واتس اپ غیرقانونی نیست – در واقع، این تنها مورد استفاده واتس اپ است. با این حال، ارسال پیام های هرزنامه به گیرنده ناشناس مجاز نیست. WhatsApp احتمالاً می تواند حسابی را که از آن پیام ها ارسال می شود مسدود کند.

به جای ارسال پیام های انبوه، باید سعی کنید پیام های واقعی را برای کاربران ارسال کنید که می تواند به شما در افزایش درآمد کمک کند. زیرا این ابزار را می توان به راحتی بر اساس نیازهای کاربر سفارشی کرد.

روزانه چند پیام واتس اپ می توانم ارسال کنم؟ اگر پیام های واتس اپ زیادی ارسال کنم، شماره من مسدود می شود؟

تعداد پیام‌هایی که می‌توانید ارسال کنید بستگی به این دارد که حساب واتس‌اپ شما چند ساله است. اگر شماره جدیدی دارید، با ارسال تعداد کمی پیام مانند 50 پیام در روز شروع کنید. به تدریج هر روز حدود 5-10٪ آن را افزایش دهید و در عرض یک ماه می توانید به 3000-4000 پیام برسید. اگر پیام‌های هرزنامه زیادی ارسال کنید، واتس‌اپ شماره شما را مسدود می‌کند. اگر تعداد زیادی از افراد شما را به عنوان هرزنامه گزارش کنند این اتفاق می افتد. بنابراین همیشه اطمینان حاصل کنید که هرزنامه را به خصوص از یک شماره جدید خرج نکنید.

چه نوع محتوایی را می توان از طریق سرویس ارسال انبوه پیام واتساپ به اشتراک گذاشت؟

سرویس ارسال انبوه پیام واتساپ به ارسال پیام های متنی همراه با تصاویر، فیلم ها، صدا و تصاویر کمک می کند. تبلیغ کسب و کار شما بسیار مهم است زیرا اکثر سازمان های دیگر برای تبلیغ محصولات خود به واتس اپ وابسته هستند. بنابراین لازم است با زمان همگام باشید و از ارسال انبوه WhatsApp به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده کنید.

به راحتی طرح های تبلیغاتی، آدرس های تجاری، و اطلاعات مربوط به محصولات راه اندازی مجدد را به اشتراک بگذارید. همچنین امکان ارسال کارت ویزیت، کوپن لحظه ای و اطلاعات صوتی وجود دارد.

1: با سرویس ارسال انبوه پیام واتساپ ، می توانید چندین نوع پیام را در یک زمان ارسال کنید. برای مثال، اگر به بیش از 1000 شماره پیام می‌فرستید، می‌توانید حدود 5 تا 10 نوع مختلف پیام ایجاد کنید تا پیام‌های شما متفاوت بماند.

2: سرویس ارسال انبوه پیام واتساپ به شما امکان می دهد فایل هایی با تقریبا 15 متغیر وارد کنید که می تواند به شما کمک کند تا هر یک از پیام های خود را بیشتر تشخیص دهید. به عنوان مثال، می توانید یک فایل را با نام و شماره وارد کنید و از نام آن برای منحصر به فرد کردن هر پیام استفاده کنید.

چگونه سرویس ارسال انبوه پیام واتساپ به مشاغل کوچک کمک می کند؟

کسب ‌وکارها باید از استراتژی‌های بازاریابی مختلفی برای دستیابی به مخاطبان هدف از طریق بسیاری از سرویس ارسال انبوه پیام واتساپ استفاده کنند. یکی از کارآمدترین استراتژی های بازاریابی آنلاین از طریق سرویس ارسال انبوه پیام واتساپ است. راه حل های منبع باز و رایگان انبوه فرستنده واتس اپ امروزه به وفور در دسترس هستند و کسب و کارهای کوچک را آسان می کند تا از پایگاه مصرف کننده واتس اپ استفاده کنند و در عین حال از رعایت آنها نیز اطمینان حاصل شود. به دلیل هزینه کم و بدون هزینه برای این ابزارهای فرستنده انبوه WhatsApp، کسب و کارهای کوچک که سفر کارآفرینی خود را آغاز کرده اند، می توانند دید خود را افزایش دهند.

قیمت واتس اپ چگونه کار می کند؟

واتس اپ و همچنین اپلیکیشن های موبایلی تجاری واتس اپ به صورت رایگان در دسترس هستند. با این حال، این برنامه به شما در خودکارسازی نیازهای بازاریابی شما کمک نمی کند و اینجاست که Whatso این شکاف را پر می کند. اگر می‌پرسید قیمت واتس‌اپ چقدر است، به این لینک بروید. ما بهترین راه حل ممکن را برای پاسخگویی به نیازهای شما انتخاب کرده ایم تا بهترین نتایج و موارد دیگر را به شما ارائه دهیم. ما در Whatso بر ارائه بهترین تجربه کاربری که می‌توانستند به مشتریانمان بدهیم تمرکز می‌کنیم و از این رو، با موفقیت در طول زمان از طریق ابزارهای خود و سایر کانال‌های بازاریابی واتس‌اپ با آن‌ها رابطه‌ای قابل اعتماد ایجاد کرده‌ایم.

خدمات و کیفیت ما به جای ما صحبت می کند. Whatso بهترین ابزار واتس اپ و کانال واتس اپ موجود در بازار است و ما بارها و بارها نتایج خود را ثابت کرده ایم. مشتریان ما اینجا هستند تا بمانند و ما امیدواریم که از خدمات ما چشم پوشی نکنید.

یکی از جدیدترین سرویس ارسال انبوه پیام واتساپ بازاریابی واتس‌اپ که کسب‌وکارها را به سمت اهدافشان سوق می‌دهد و به آنها کمک می‌کند در این زمان همه‌گیر رشد کنند، چیزی نیست جز سرویس ارسال انبوه پیام واتساپ  برند. درست از جلب اعتماد تا ارائه نتایج، ما از هر فرصتی که در اختیارمان قرار می‌گیرد شما را بیشتر می‌خواهیم.

ارسال کننده انبوه واتس اپ چیست؟

پیام پخش می کنید اما نتیجه نمی گیرید؟ وقت آن است که به سرویس ارسال انبوه پیام واتساپ تغییر دهید. این سرویس پخش واتس اپ راه های خود را دارد تا پیام های شما را در مکان و زمان مناسب به مخاطبان مورد نظر خود برساند و در عین حال نتایج دلخواه و رشدی را که می خواهید در کسب و کار خود به دست آورید به ارمغان بیاورد.

سرویس ارسال انبوه پیام واتساپ یک ابزار ارسال انبوه است که به شما کمک می کند بازاریابی خود را خودکار کنید. این به شما در ارسال سریع پیام به تعداد زیادی از کاربران کمک می کند. این پیام‌ها یک به یک ارسال می‌شوند،این عملکرد با کمک خودکارسازی پلت فرم Web.WhatsApp.com به دست می آید.