افزایش بازدید استوری اینستاگرام یک تاکتیک اصلی برای ایجاد جامعه و تمایل به برند است. آن‌ها مملو از ویژگی‌های سرگرم ‌کننده درگیر رانندگی هستند، مسیری سریع به DM ارائه می‌دهند، و طبیعت فوق‌العاده‌ای دارند.

داستان‌ها نیز فوق‌العاده محبوب هستند، بنابراین حذف سر و صدا و جلب توجه بیشتر به محتوای شما دشوار است. خوشبختانه، شما می توانید سیستم را “هک” کنید. و ما نحوه انجام آن را به اشتراک می گذاریم. با فالوو98 تا انتهای این مقاله همراه باشید تا شما را با راه های افزایش بازید استوری آشنا کنیم.

چگونه بازدیدهای بیشتری از استوری اینستاگرام داشته باشیم؟

در اینجا چهار راه برای کاهش نویز و افزایش بازدید از استوری اینستاگرام وجود دارد:

  • استیکر محرک انگیزشی را به اولین داستان خود اضافه کنید
  • در پایان روز یک داستان اضافی اضافه کنید
  • محتوای انحصاری را در استوری به اشتراک بگذارید
  • روی ویژگی دوستان نزدیک اینستاگرام ضربه بزنید

 

تاکتیک شماره 1: یک استیکر محرک انگیزه به اولین داستان خود اضافه کنید

یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای افزایش بازدید استوری‌هایتان، افزودن یک برچسب محرک تعامل (مانند نظرسنجی، اسلایدر ایموجی یا مسابقه) به اولین داستانی است که به اشتراک می‌گذارید.

این امر باعث می‌شود که بلافاصله در استوری‌های شما مشارکت داشته باشید، که یک حرکت مهم برای الگوریتم اینستاگرام است.

هر چه استوری‌های شما کلیک‌ها و تعامل‌های بیشتری داشته باشند، اینستاگرام استوری‌های شما را در صف اول قرار می‌دهد.

تاکتیک شماره 2: در پایان روز یک داستان اضافی اضافه کنید

“افزودن یک داستان جدید در ساعت 22-23، درست قبل از انقضای بقیه داستان‌های ما، به همه آنها افزایش بیشتری در بازدیدها می‌دهد.”

 

تاکتیک شماره 3: محتوای انحصاری را در استوری ها به اشتراک بگذارید

ممکن است این یک تاکتیک قدیمی بازاریابی باشد، اما به اشتراک گذاری محتوای انحصاری راهی مناسب برای افزایش بازدیدهای شما است – به خصوص اگر برای جامعه شما مفید یا جالب باشد.

 

برای برندها، این می تواند یک کد تخفیف 24 ساعته منحصر به فرد باشد. برای سازندگان یا اینفلوئنسرها، این می تواند یک داستان شخصی، یک آموزش یا دیدگاهی باشد که قبلا هرگز به اشتراک نگذارید.

ماهیت کوتاه‌مدت داستان‌ها برای ایجاد سر و صدا عالی است – به‌ویژه زمانی که با عنوان پست فید همراه باشد که بینندگان را تشویق می‌کند برای کسب اطلاعات بیشتر به داستان‌های شما سر بزنند.

به دنبال الهام بیشتر از استوری های اینستاگرام هستید؟ این پست وبلاگ را بررسی کنید: 25 ایده برای استوری اینستاگرام برای استراتژی اجتماعی شما یکی از راه های کوتاه تر و مطمئن تر برای بالا بردن افزایش بازدید استوری، می تواند خرید ویو باشد.  اگر تمایل دارید که تعامل پیج خود را بالا ببرید و در نتیجه بازدید از پیج خود را افزایش دهید به شما پیشنهاد می کنیم که از انجام کارهای دیگری مانند: خرید فالوور ارزان، خرید لایک اینستاگرام و حتی خرید ربات اینستاگرام دریغ نکنید، چرا که اگر این اقدامات را از سایت معتبری مانند فالووان انجام دهید، در مدت زمان کوتاهی نتیجه فوق العاده آن را می بینید.

 تاکتیک شماره 4: روی ویژگی دوستان نزدیک اینستاگرام ضربه بزنید

این هک کمی شناخته شده می تواند یک تغییر واقعی بازی برای افزایش بازدید استوری های اینستاگرام باشد.

ممکن است متوجه شده باشید که وقتی شخصی شما را به لیست دوستان نزدیک خود اضافه می کند، داستان های او را در جلوی فید خود با حاشیه سبز روشن می بینید.

این به این دلیل است که اینستاگرام محتوا را از “ارتباطات نزدیک” در اولویت قرار می دهد.

مسلماً، افزودن هزاران فالوور شما به فهرست دوستان نزدیک یک تاکتیک مناسب نیست – اما برای اطمینان از اینکه اطلاعات مهم و به‌روزرسانی‌های محصول به مهم‌ترین اعضای جامعه شما می‌رسند، عالی است.

برای برندها، این می‌تواند فهرستی از سفیران برند، تأثیرگذاران و مشتریان مکرر باشد.

برای تأثیرگذاران و سازندگان، این می‌تواند درگیرترین اعضای جامعه و همتایان صنعت شما باشد.

راهنماهای اینستاگرام ابزاری عالی برای به اشتراک گذاری محتوای انتخاب شده و قابل پیمایش با جامعه شما هستند.

آنها به کاربران راه ساده ای برای مصرف مجموعه ای از پست ها، محصولات یا مکان های اینستاگرام در قالبی آسان برای هضم می دهند.

با وجود همه اینها، راهنماها هنوز به طور نسبی مورد استفاده قرار نمی گیرند – که آنها را به فرصتی عالی برای متمایز کردن نام تجاری خود در اینستاگرام تبدیل می کند.

راهنما در اینستاگرام چیست؟

راهنمای اینستاگرام مانند یک وبلاگ مینیاتوری درست در اینستاگرام است. آن‌ها به کاربران اجازه می‌دهند تا از طریق یک جریان محتوا با تفسیر – مشابه یک پست وبلاگ، حرکت کنند.

می‌توان از آن‌ها برای تنظیم راهنمای هدیه، نکات برجسته محصول، جمع‌بندی محتوا، راهنماهای پرسش‌های متداول، توصیه‌های سفر، بررسی رستوران‌ها و موارد دیگر استفاده کرد.

آنها برخلاف سایر ویژگی‌های اینستاگرام نیستند زیرا می‌توانید پست‌ها، محصولات یا مکان‌های فید را از سراسر اینستاگرام مدیریت کنید و همه آن‌ها را با نظرات خود ترکیب کنید.

به علاوه، راهنماها در یک مکان اختصاصی در نمایه شما زندگی می کنند: تب راهنمای اینستاگرام.

چگونه در اینستاگرام راهنما بسازیم

برای ایجاد اولین راهنمای خود، روی نماد بعلاوه در سمت راست بالای صفحه نمایه خود ضربه بزنید و «راهنما» را انتخاب کنید.

از اینجا، می‌توانید از بین سه قالب مختلف انتخاب کنید: مکان‌ها، محصولات و پست‌ها. باید در نظر داشت که اینگونه فعالیت ها ی تواند شما را از هر نوع کار مخربی منع کند اما با این حال نمی توانید آنچه باید و شاید نیاز های خود را برطرف کنید و این باید بتواند شما نوع راهنما را که می‌خواهید ایجاد کنید انتخاب کنید و پست‌هایی را انتخاب کنید که می‌خواهید در راهنمای خود به نمایش درآیند.

از اینجا می‌توانید بلوک‌ها را دوباره مرتب کنید، «افزودن عنوان» و «تغییر عکس روی جلد»، و همچنین عنوان و تفسیر (اختیاری) را برای هر بلوک محتوا اضافه کنید.

انواع مختلف راهنماهای اینستاگرام چیست؟

شماره 1: راهنمای مکان اینستاگرام

اولین فرمت راهنمای اینستاگرام مجموعه ای از مکان ها است. این راهنماها برای راهنمایان شهر، گردآوری رستوران ها و توصیه های سفر عالی هستند.

می‌توانید مکان‌ها را از کتابخانه اینستاگرام جستجو کنید، یا از مکان‌های قبلی که برچسب‌گذاری کرده‌اید یا در پست‌های فید ذخیره کرده‌اید، انتخاب کنید.

وقتی مکانی را انتخاب می کنید، می توانید تصویری را انتخاب کنید که با آن مکان برچسب گذاری شده است تا در راهنمای شما نمایش داده شود.

شماره 2: راهنمای محصولات اینستاگرام

نوع بعدی راهنمای اینستاگرام که می‌توانید مدیریت کنید، راهنمای محصول است. این راهنما برای انتشار محصول، توصیه محصول یا راهنمای هدیه مناسب است.

شماره 3: راهنمای پست اینستاگرام

نوع بعدی راهنمای اینستاگرام که می توانید به اشتراک بگذارید، جمع بندی پست های فید اینستاگرام است.

می توانید پست های اینستاگرامی را که ایجاد کرده یا ذخیره کرده اید جمع آوری کنید (حتی اگر نویسنده اصلی یک پست نباشید).

 

راهنماهای پست برای تنظیم فهرست منابع عالی هستند – چه به اشتراک گذاری محتوای آموزشی باشد یا انعکاس اخبار یا رویدادهای جاری.

 

کجا راهنماهای اینستاگرام را پیدا کنیم

برای دسترسی به راهنمای اینستاگرام، از صفحه پروفایل کاربر دیدن کنید و نماد Guides را در بالای فید نمایه آنها انتخاب کنید:

اگر نمی توانید این نماد را ببینید، به این دلیل است که آن کاربر هیچ راهنمای منتشر شده ای ندارد.

 

بهترین روش ها برای ویژگی راهنمای اینستاگرام

برای ایجاد بهترین راهنماها برای برند خود آماده اید؟ در اینجا چهار نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

در مورد آنچه مخاطب شما می خواهد فکر کنید

راهنماهای اینستاگرام را در استوری به اشتراک بگذارید

انجمن خود را برجسته کنید

ایجاد روابط استراتژیک

نکته شماره 1: در مورد آنچه مخاطب شما می خواهد فکر کنید

استفاده از ویژگی راهنمای اینستاگرام یک راه عالی برای مدیریت و سازماندهی محتوا برای دنبال کنندگان شما است – فرصت های خلاقانه بی پایان هستند.

به این فکر کنید که مخاطبان شما با چه محتوایی بیشتر درگیر هستند و از این اطلاعات برای تأثیرگذاری بر محتوای راهنمای خود استفاده کنید.

با دانستن این موضوع، ما یک راهنمای ایجاد کردیم که در آن پنج پادکست مورد علاقه ما در رسانه های اجتماعی برجسته شده است.

 

و در صورت شک از مخاطبان خود بپرسید. یک سوال یا استیکر نظرسنجی استوری اینستاگرام را به اشتراک بگذارید و از دنبال کنندگان خود بپرسید که به چه نوع راهنماهایی بیشتر علاقه دارند.

نکته 2: راهنماهای اینستاگرام را در استوری به اشتراک بگذارید

از آنجایی که راهنماهای اینستاگرام در فید اصلی پروفایل کاربر به اشتراک گذاشته نمی شود، ممکن است بخواهید آنها را در استوری اینستاگرام تقویت کنید.

خوشبختانه، شما به راحتی می توانید راهنمای اینستاگرام را در استوری اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید و برای شما راهگشا باشد. نظرات خود را حتما با ما در میان بگذارید.

مقاله پیشنهادی:
روش‌های برگرداندن پیج اینستاگرام

کسب درآمد میلیونی از طریق فروش فالوور و لایک اینستاگرام

اکولایزر چیست و نحوه‌ی ساخت موزیک پلیر اکولایزر در اندروید و آیفون