آیا کسب درآمد میلیونی از طریق فروش فالوور اینستاگرام امکان پذیر است؟! فروش فالوور و فروش لایک اینستاگرام به چه معناست و چگونه صورت می‌گیرد؟!

با عرض سلام خدمت فالوو98 های عزیز در این مقاله از سایت در نظر داریم به صورت کامل و واضح فروش و خرید فالوور و لایک اینستاگرام را شرح دهیم و راه‌های کسب درآمد میلیونی از این روش را آموزش دهیم.

فهرست مطالب ارائه شده در این مقاله

فالووینگ Following چیست؟

فالوورfollowers اینستاگرام چیست؟

فالوور فعال اینستاگرام کیست؟

انواع فالوور اینستاگرام

داشتن فالوور بالا و زیاد در اینستاگرام چه مزیتی دارد؟

لایک اینستاگرام چیست؟ و داشتن پست پرلایک در اینستاگرام چه مزیتی دارد؟

چطور می‌شود با داشتن فالوور بالا به درآمد رسید؟

چرا یک پیج اینستاگرام باید فالوور بخرد؟

پراستفاده‌ترین و بهترین راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام

راه‌های رسیدن به درآمد میلیونی از فروش فالوور اینستاگرام

فروش فالوور اینستاگرام چه مزیتی دارد؟

مراحل ایجاد کسب و کار فروش فالوور اینستاگرام

کدام سرور برای افزایش فالوور اینستاگرام بهتر است؟

چند نوع سرور افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد؟

معرفی سرور عمومی افزایش فالوور اینستاگرام

معرفی سرور اختصاصی افزایش فالوور اینستاگرام

سرور api افزایش فالوور اینستاگرام

فالوور

 

برای شروع کسب درآمد از طریق فروش فالوور لازم است نکاتی را بدانید تا بتوانید فروش بهتر و درآمد بیشتری از فروش فالوور و لایک اینستاگرام داشته باشید و بهتر بتوانید مشتری را برای خرید فالوور و لایک متقاعد کنید.

پس در ادامه‌ی این مقاله با ما همراه باشید.

فالووینگ Following چیست؟

به پیج اینستاگرامی که شما دنبال یا فالوو می‌کنید فالووینگ شما گویند که با فالو کردن پیج آن‌ها می‌توانید محتوای پیج‌شان مانند استوری، پست و تعداد فالوور و فالووینگ‌های پیج را ببینید.

فالوورfollowers اینستاگرام چیست؟

به دنبال کننده‌های پیج یا صفحه شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام فالوور گویند. و درواقع فالوورهای اینستاگرام ارزش حساب کاربری را مشخص می‌کند  و اعتبار پیج است.

فالوور فعال اینستاگرام کیست؟

فالوور واقعی‌ای که با توجه به فعالیت شما در اینستاگرام واکنش مرتبط را دارند و این واکنش و فعالیت سبب بیشتر دیده شدن پیج اینستاگرام شما می‌شود.

انواع فالوور اینستاگرام

1.فالوور واقعی اما روح

فالوور واقعی و روح فالووری است که پیج اینستاگرام شما را فالو یا دنبال کرده اما هیچ فعالیتی در پیج شما ندارد و واکنشی نسبت به محتوای پیج شما ندارد.

 1. فالوور واقعی فعال

فالوور واقعی و فعال فالووری است که بعد از فالو کردن پیج اینستاگرام شما در پیج فعالیت دارد. فعالیت آن شامل ریپلای کردن استوری شما، لایک کردن پست پیج و گذاشتن کامنت مربوطه برای پست، و فعالیت دیگری شبیه سیو و به اشتراک گذاشتن پست اینستاگرام شما را انجام می‌دهد.

 1. فالوور ایرانی

همانطور که پیداست به فالووری گفته می‌شود که اصالتا ایرانی و فارسی زبان است.

 1. فالوور خارجی

فالوور خارجی به فالووری گفته می‌شود که ساکن و اهل کشور دیگری جز ایران است.

 1. فالوور فیک

فالوور فیک درواقع پیج فالوورفیک توسط ربات مدیریت می‌شود و هیچ گونه فعالیتی در پیج اینستاگرامی شما ندارند و فقط شما را فالوو کرده است. گاهی از طرف اینستاگرام فالوور واقعی روح که هیچ فعالیتی در پیج شما ندارد به عنوان فالوور فیک یا ربات شناخته می‌شود و حتی ممکن است از پیج حذف شود.

فالوور

داشتن فالوور بالا و زیاد در اینستاگرام چه مزیتی دارد؟

جدای بحث داشتن فالوور اینستاگرام زیاد و مسئله‌ی معروف بودن و دیده شدن بیشتر پیج اینستاگرام اگر پیجی فالوور بالایی داشته باشد می‌تواند از طریق آن کسب درآمد کند.

لایک اینستاگرام چیست؟

به پسندیده شدن پست شما در اینستاگرام لایک گویند.

لایک بالا  و زیاد اینستاگرام چه مزیتی دارد؟

اگر پست پیج شما لایک بالایی داشته باشد پست شما در اکسپلور نمایش داده می‌شود در نتیجه تعداد بازدید پست به مراتب بالا رفته و حتی باعث افزایش فالوور پیج اینستاگرام می‌شود.

در سال‌های گذشته اینستاگرام به یک اپ محبوب و پراستفاده‌ در تمامی نقاط جهان تبدیل شده است. که نه تنها برای سرگرمی استفاده می‌شود بلکه قابلیت کسب درآمد و راه‌های درآمدزایی بسیاری را به کاربران ارائه داده است.

چطور می‌شود با داشتن فالوور بالا به درآمد رسید؟

هنگامی که پیج شما دیده می‌شود و تعداد افرادی که طرفدار و دنبال کننده پیج شما هستند افزایش پیدا می‌کند در واقع شما به محبوبیت و شهرت رسیده‌ای که از این طریق می‌توانید به درآمد یالایی برسید.

یکی از راه‌های کسب درآمد ازطریق پیج اینستاگرام انجام تبلیغات پیج‌های دیگر است که ممکن است پیج یک بلاگر باشد یا آنلاین شاپ یا یک پیج فروشگاهی. این روش کسب درآمد مرسوم شده در اینستاگرام بسیار پرطرفدار و باب شده است که درآمد یالایی هم دارد.

چرا یک پیج اینستاگرام باید فالوور بخرد؟

ممکن است پیجی در شروع کار خود باشد و بخواهد به سرعت پیشرفت کند که خرید فالوور می‌تواند در این مسیر کمک ویژه‌ای به پیج کند.

و یا ممکن است پیجی شناخته شده بخواهد پیشرفت بیشتری داشته باشد که خرید فالوور این کمک را به پیج می‌کند تا از درجا زدن جلوگیری کند.

پراستفاده‌ترین و بهترین راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام

 1. فعالیت در پیج اینستاگرام طبق زمانبندی مشخص و مداوم باشد
 2. تولید محتوای باارزش و جذاب برای مخاطبین هر چقدر محتوای تولیدی شما باارزش‌تر و متفاوت‌تر باشد برای فالوورهای شما جذاب‌تر باارزش‌تر است.
 3. تبادل با پیج‌های دیگریکی از روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام داشتن تبادل با پیج‌های دیگر است که تبلیغات پیج شما توسط آنها انجام می‌شود.
 1. استفاده از قابلیت Boost اینستاگرام (افزایش فالوور و بازدید رسمی توسط اینستاگرام که شامل هزینه می‌باشد)

فالوور

راه‌های رسیدن به درآمد میلیونی از فروش فالوور اینستاگرام

یکی از روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام فروش فالورو است که حتی به راحتی می‌توان با فروش فالوور اینستاگرام به درآمد میلیونی رسید. برای اطمینان و بررسی بیشتر می‌توانید سایت‌های فروش فالوور و لایک اینستاگرام را بررسی کنید.

فروش فالوور اینستاگرام چه مزیتی دارد؟

 1. آسان بودن انجام کار فروش فالوور اینستاگرام یکی ار کارهای اینترنتی ساده است.
 2. دائمی بودن شغل با توجه به اوج گرفتن فعالیت‌های مجازی
 3. پایین بودن ساعت کاری
 4. کسب درآمد میلیونی از فروش فالوور به راحتی
 5. بدون نیاز به داشتن سرمایه اولیه برای شروع کار
 6. فروش فالوور اینستاگرام مانند فعالیت‌های دیگر فضای مجازی نیازمند گرفتن مجوز و یا طی کردن مراحل قانونی نیست.

مراحل ایجاد کسب و کار فروش فالوور اینستاگرام

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد فروش فالوور اینستاگرام یکی از پردرآمدترین شغل‌های حال حاضر اینترنتی است، در ادامه با ما همراه باشید تا روش  راه اندازی کسب و کار فروش فالوور اینستاگرام را آموزش دهیم.

 1. محل فروش را مشخص کنید

برای اینکه فالوور خود را بفروشید باید یک مکان وفضای مجازی داشته باشید، معمولا فالوورها از طریق برنامه‌های گوشی و سایت‌ها فروخته می‌شوند.

پیاده سازی برنامه موبایل برای فروش فالوور نیازمند دانش کدنویسی است اما اگر بخواهید از طریق سایت فالوور بفروشید با کد نویسی کمتر و از طریق سایت سازهایی مانند وردپرس یا جوملا می‌توانید سایت خود را به راحتی طراحی کنید.

با توجه به اینکه بیشتر کاربران به دنبال خرید فالوور از طریق جستجو در گوگل هستند داشتن سایت برای فروش فالوور بسیار مهم و پر بیننده‌تر از برنامه یا اپلیکیشن موبایل خواهد بود.

اگر شما تجربه طراحی سایت ندارید می‌توانید از طراحان سایت بخواهید که چنین سایتی را با مبلغی اندک توسط وردپرس یا جوملا بسازند اما اگر بخواهید سایت را از پایه کد نویسی کنید مانند asp.net یا php باید هزینه‌های بالاتری را پرداخت کنید.

 1. بهینه سازی سئو

زمانی که سایت شما طراحی و ساخته شد مهمترین قسمت کار شما آغاز خواهد شد، شما باید سایت خود را سئو و بهینه سازی کنید تا در صفحات اولیه گوگل قرار بگیرد.

در سال‌های اخیر کلمات کلیدی مرتبط با فروش فالوور یا خرید فالووراینستاگرام از سخت‌ترین و پرفشرده‌ترین رقابت‌های سئو است یعنی برای اینکه سایت شما در صفحات اول گوگل برسد راه خیلی سخت و طولانی را پیش رو خواهید داشت.

شما می‌توانید با تولید محتوا غنی در مورد اینستاگرام و انتشار آنها در سایت خود (ساخت قسمت بلاگ برای سایت) کاربران را از این طریق وارد سایت کنید و آنها را برای خرید فالوور ترغیب کنید.

برای اینکه بتوانید محتوای تولیدی خوبی داشته باشید باید آموزش‌های تولید محتوا را دیده باشید. برای مشاهده آموزش‌های مربتط با تولید محتوا می‌توانید مقالات سایت فالوو98 را مطالعه کنید.

البته ارائه مقالات در برخی از شبکه های اجتماعی مانند omigo.ir میتواند به شما کمک کند تا سریعتر در مسیر سئو رشد کنید.

 1. انجام تبلیغات و بازاریابی سایت خرید فالوور

همزمان که شما کارهای سئو سایت خود را انجام می‌دهید باید به فکر تبلیغ و بازاریابی سایت خود باشید، در واقع با تبلیغات و بازاریابی می‌توانید خود را سریعتر در مسیر درآمد قرار دهید.

راه‌های زیادی برای تبلیغ سایت فروش فالوور وجود دارد شما می‌توانید از پیج‌های با فالوور بالا بخواهید سایت شما را تبلیغ کنند.

4.فروش فالووراینستاگرام  و ارائه خدمات مربوطه

با ورود کاربران به سایت شما باید شرایطی را فراهم کنید که کاربر ضمن اعتماد به سایت شما بتواند برای خرید فالوور جذب شما شود و از سایت شما خرید کند. که در این مسیر می‌توانید از روش‌های مفید و مؤثر بازاریابی استفاده کنید.

مزایای مای فالوو 98 در رشد و ارتقای پیج اینستاگرام ؛ نکاتی که باعث می‌شود کاربران خرید فالوور را از سایت شما انجام دهند، داشتن خدمات پس از فروش، نداشتن ریزش شدید فالوو، بودن هدیه در کنار خرید، داشتن تخفیفات دوره‌ای، قیمت ارزان فالوو، راحتی خرید، اعمال سریع فالوورها، نکاتی است که باید در طول طراحی سایت و پس از آن در زمان مدیریت سایت درنظر داشته باشید.

و اما سوالی که پیش می‌آید این است که پس از اینکه مشتری سفارش خرید فالوور را در سایت ما انجام داد چگونه فالوورها را به پیج اینستاگرام آن‌ها یا حساب کاربری اضافه کنیم؟

برای انجام این کار سرورهای مختلفی وجود دارند که کار آنها اضافه کردن فالوور به حساب های کاربری است، این سروها توسط متخصصین و برنامه نویسان این حوزه طراحی شده است و هر کسی قادر به توسعه آنها نیست.

در ادامه به معرفی سرور افزایش فالوور اینستاگرام خواهیم پرداخت.

فالوور

کدام سرور برای افزایش فالوور اینستاگرام بهتر است؟

هنگامی که برای افزایش فالوور اینستاگرام قصد استفاده از ربات اینستاگرام را دارید باید این موضوع را در نظر داشته باشید که افزایش فالوور اینستاگرام نیز یا با سرورهای عمومی و یا سرور خصوصی انجام می‌شود.

چند نوع سرور افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد؟

سرور اختصاصی افزایش فالوور همان سرور خصوصی است. به یاد داشته باشید که سرور اختصاصی افزایش فالوور نیز دارای کارایی و امکانات مختلفی است و در زمان انتخاب باید شرایط آن در نظر گرفته شود.

به طور کلی برای افزایش فالوور از طریق سرور اختصاصی باید قبل از هر کاری نیازها و خواسته های خود را از ربات به خوبی بدانید و حتی سرعت و دقت کار خود را در نظر بگیرید.

سرورها امکانات سخت افزاری و نرم افزاری متفاوتی دارند و با نام های مختلفی در جهان شناخته می‌شوند. اما بصورت کلی سرور های افزایش فالوور اینستاگرام به دو طبقه اصلی تقسیم می شوند:

سرور عمومی افزایش فالوور اینستاگرام

سرور اختصاصی افزایش فالووراینستاگرام

سرور عمومی افزایش فالوور اینستاگرام

زمانی که شرکتی برای افزایش فالوور اینستاگرام از یک سرور عمومی استفاده می‌کند در واقع از یک ابر کامپیوتر بسیار بزرگ با حجم اطلاعات زیادی بهره می‌گیرد که تعداد زیادی سایت دیگر نیز از آن بهره می‌گیرند.

معمولا سرورهای عمومی مدیریت خود را به دست یک شرکت دیگر واگذار کرده‌اند و شرکت‌ها و سایت‌هایی که برای افزایش فالوور از سرور عمومی استفاده می‌کنند تابع قوانین و مقررات این شرکت‌ها هستند.

حال ممکن است برخی از محدودیت‌ها و یا قوانینی در این سرورها وجود داشته باشد که افزایش فالوور اینستاگرام شما را تحت تاثیر قرار دهد.

سرور اختصاصی افزایش فالوور اینستاگرام

بسیاری از شرکت‌های بزرگ افزایش دهنده فالوور اینستاگرام دارای سرور اختصاصی برای افزایش فالوور اینستاگرام هستند.

سرور اختصاصی در واقع سروری است که تنها مختص یک یا دو سایت مرتبط با یک شرکت بوده و سایر سایت‌ها و شبکه‌های دیگر از آنها استفاده نمی‌کنند. در واقع برای استفاده‌ی عمومی نیست.

برای انجام کار شرکت‌هایی که امنیت اطلاعات و کاربرانشان برای آنها اهمیت زیادی دارد و در واقع امنیت اطلاعات آنها حیاتی است معمولا از سرور اختصاصی استفاده می‌کنند.

از دیگر مزایای استفاده از سرور اختصاصی برای افزایش فالوور اینستاگرام سرعت بالاتر، ترافیک و کنترل بیشتر و بهتر بر روی فضای کاری و عملیاتی شرکت است.

شرکت هایی فعال در این عرصه به منظور افزایش فالوور مشتریان خود با سرعت و اطمینان بیشتر و حفظ اطلاعات و داده های مشتریان خود با ضریب ایمنی بالاتر اقدام به هزینه و خرید و نصب سرور اختصاصی می‌کنند.

سرورهای اختصاصی به شرکت ها اجازه می‌دهد که بر اساس نیاز خود و اهداف و برنامه های خود از امکانات متنوع سرور استفاده کنند و یا قابلیت‌های سرور را شخصی سازی کنند.

سرورهای اختصاصی محدودیت‌های سایر سرورها را ندارند  و به راحتی اجازه مدیریت محتوا سرور را به کاربران و مدیران خود می‌دهند.

استفاده از ربات اینستاگرام که بر روی سرور اختصاصی نصب و فعال شده است با این توضیحات دارای سرعت بالاتر، ایمنی بسیار بیشتر، دقت بالاتر و کیفیت بهتری است و می‌تواند راحت‌تر هدف گذاری کند.

سرور api افزایش فالوور اینستاگرام

اما جای نگرانی نیست برخی از سایت‌ها هستند که در زمینه فروش api فروش فالوور فعالیت میکنند، بدین صورت که شما با یک سرور فروش فالوور قرارداد بسته و از خدمات آن استفاده می‌کنید، فرض کنید مشتری از طریق سایت شما 5 هزار فالوور خریداری می‌کند، هم اکنون سایت شما باید بلافاصله به کمک api درخواست خرید 10 هزار فالوور به همراه نام کاربری شخص مورد نظر را به سرورها ارسال کند اینجاست که سرور با توجه درخواست شما تعداد 10 هزار فالوور را اضافه خواهد کرد. شما فالوورها را از سرور با قیمت بسیار پایینی خواهید خرید و با قیمت بالاتری به مشتریان می‌فروشید که سود شما در این فروش می‌تواند بسیار بالاتر باشد.

امیدواریم این مقاله از سایت فالوو98 مورد توجه و استفاده شما کاربران عزیز قرار گرفته باشد.

سلامت و سربلند باشید.

سوالات

آیا از طریق فروش فالوور و لایک اینستاگرام می‌توان به درآمد رسی؟

بله، با انجام تخصصی فروش فالووراینستاگرام می‌توان حتی به درآمد میلیونی رسید.

کسب درآمد از طریق فروش فالوور برای هر کسی امکان پذیر است؟

بله، با آموزش روش‌های فروش فالوور اینستاگرام  به راحتی می‌توان کسب و کار خود را شروع کنید؟

فروش فالوور قانونی است؟

بله، فروش فالوور اینستاگرام از طرف قانون هیج مانعی ندارد و خرید و فروش فالوور کار غیرقانونی نیست.

مقاله پیشنهادی فالوو98:

معنی اصطلاح فالوور اینستاگرام
روش‌های برگرداندن پیج اینستاگرام
4 راه برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام در سال 2023