فروشگاه خدمات شبکه های اجتماعی کندوپنل

حساب شبکه های اجتماعی شما می‌تواند رشد کند. درآمد شما می‌تواند چند برابر شود. فقط کافی است مسیر درست را بشناسید. کافی است از خدمات مناسب در مکان مناسب استفاده نمایید. ما در این مسیر همراه شما هستیم.

امروزه اینستاگرام؛ به یکی از شبکه های اجتماعی جدایی ناپذیر از زندگی انسان‌ها تبدیل شده است، به طوری که اگر به اطراف خود نگاهی بیندازید خواهید دید که از 10 نفر، 9 نفر دارنده یک حساب فعال در اینستاگرام است. با گسترش شبکه های اجتماعی بخش بزرگی از زندگی ما به اینگونه پلتفرم ها گره خورده است.

پیوند میان زندگی بشر و شبکه های اجتماعی، به حدی در هم تنیده شده که دیگر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، صرفا برای سرگرمی استفاده نمی شوند و بسیاری از امور روزانه مانند خرید و فروش محصول، خدمات و…  در این برنامه شکل می گیرد. با توجه به گسترش شبکه اجتماعی اینستاگرام و سیل انبوهی از طرفداران آن در تمامی نقاط جهان، برخی افراد بنا به هر دلیلی تمایل دارند که پیج خود را برای همیشه حذف کنند!

اکانت اینستاگرام فالو98

شاید برای شخصی همچین فضایی خسته کننده شده باشد، شاید شخص دیگری قصد دارد که برای مدتی درس بخواند و ذهن خود را از این فضا دور کند یا… به هرحال افرادی هستند که قصد دارند به طور دائمی، اینستاگرام خود را پاک کنند. اگر شما هم جز آن دسته افرادی هستید که میخواهید دیلیت اکانت اینستاگرام را انجام دهید پس با flw98 تا انتهای این مقاله همراه باشید.

حذف اکانت اینستاگرام از طریق خود برنامه

اگر تا همین چند وقت پیش، قصد داشتید که اینستاگرام خود را دیلیت اکانت کنید، باید مستقیم وارد سایت اینستاگرام میشدید و از آنجا اقدام می کردید. اما به تازگی اینستاگرام در نسخه جدید خود، این قابلیت را در اختیار کاربران گذاشته است که از طریق خود برنامه چنین کاری را انجام دهند. هیجان انگیز است نه؟

پس تا آخرش با ما باش

برای دیلیت اکانت اینستاگرام توسط خود برنامه ابتدا باید:

وارد اینستاگرام شوید و در صفحه پروفایل سمت راست بالای صفحه، آیکون سه خط را بزنید تا به صفحه تنظیمات اصلی اینستاگرام بروید.

اکانت اینستاگرام فالو98

در صفحه ای که برای شما باز می شور گزینه تنظیمات(settings) را انتخاب کنید.

اکانت اینستاگرام فالو98

سپس صفحه جدید تری برای شما نمایش داده می شود که شما باید قسمت کمک(help) را انتخاب کنید.

اکانت اینستاگرام فالو98

بعد از انتخاب گزینه هلپ، زیر مجوعه این بخش به شما نشان داده می شود که، ما برای دیلیت اکانت باید گزینه help center)) را بزنیم.

اکانت اینستاگرام فالو98

بعد از اینکه هلپ سنتر را انتخاب کردید، صفحه مرورگر اینستاگرام برای شما باز میشود و نیاز است در صفحه باز شده، managing your account را انتخاب کنید.

اکانت اینستاگرام فالو98

حال به مراحل پایانی حذف اینستاگرام نزدیک می شویم. در صفحه جدیدی که باز می شود گزینه delete your account را باید انتخاب کنید.

اکانت اینستاگرام فالو98

مجدد صفحه جدیدی نمایش داده می شود که شما باید گزینه دوم آن یعنی، How do I delete my account، را فشار دهید. و در نهایت در صفحه نشان داده شده باید گزینه یک یعنی، the Delete Your Account page  را که با رنگ آبی نشان داده شده است را  انتخاب کنید.

خب! بعد از انجام این مراحل، نیاز است تا بار دیگر وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و در کادر های مشخص شده، یوزرنیم و پسورد خود را وارد کنید.

سپس یک صفحه تازه ای برای شما باز میشود که از شما می خواهد دلیل حذف اکانت را بنویسید. و شما می توانید در گزینه هایی که خود اینستاگرام پیشنهاد داده است یکی را انتخاب کنید و در پایین صفحه، در قسمت کادری که وجود دارد مجدد پسورد خود را وارد کنید.

در نهایت روی کادر قرمز زنگ بزنید تا اینستاگرام شما برای همیشه حذف شود.

وتمام!

همانطور که دیدید یکی از راه های حذف اکانت اینستاگرام از طریق خود اپ بود، که البته باز هم باید وارد مرورگر می شدید و اقدام به حذف اکانت می کردید. شاید این روش برای شما هم ناآشنا بود و با این قابلیت اینستاگرام اشنا نبودید، که ما در وبسایت فالو نود و هشت، این را به شما آموزش دادیم.

حذف اکانت اینستاگرام توسط مرورگر

اما یکی از قدیمی ترین و راحت ترین راه ها برای حذف اکانت اینستاگرام، استفاده از لینک زیر و ورود مستقیم به وبسایت اینستاگرام از طریق مرورگر است که شما به آسانی می توانید اقدام به حذف صفحه خود کنید.

لینک مستقیم بریا حذف اکانت اینستاگرام

هنگامی که لینک فوق را فشار دهید، از طریق مرورگر وارد صفحه log in اینستاگرام می شوید که از شما میخواهد یوزرنیم و پسورد خود را وارد کنید تا مستقیم به صفحه شما متصل شود.

اکانت اینستاگرام فالو98

سپس با وارد کردن این اطلاعات، وارد صفحه ی دیلیت اکانت می شوید، که در قسمت Why are you deleting your account از شما میخواهد دلیل حذف اکانت را بگویید. شما می توانید یکی از گزینه های پیشنهادی اینستاگرام را انتخاب کنید. اما همانطور که می بینید در پایین صفحه در قسمت To continue, please re-enter your password، از شما خواسته می شود تا مجدد رمز اکانت خود را وارد کنید.

اکانت اینستاگرام فالو98

در نهایت با پر کردن این فیلدها، باید گزینه delete my account را فشار دهید و سپس ok را بزنید.

در این صورت اکانت شما با موفقیت پاک خواهد شد و پیام  Your account has been removed. We’re sorry to see you go به شما نشان داده خواهد شد، و به این معنی است که اکانت شما به صورت دائمی حذف شد و دیگر قادر به دیدن آن نیستید!

اکانت اینستاگرام فالو98

سخن پایانی:

به یاد داشته باشید که با روش های گفته شده، اینستاگرام شما برای همیشه حذف خواهد شد و دیگر امکان بازیابی و برگرداندن آن وجود ندارد. پیشنهاد ما به شما این است که، اگر موقتی و برای مدت کوتاهی قصد دارید که از فضای اینستاگرام دور باشید، از روش حذف موقتی یا دی اکتیو(deactivate) استفده کنید که امکان برگرداندن آن را بعد از مدتی داشته باشید و همچنان اطلاعاتتان در دسترس باشد.

بعد از پاک کردن دائمی اینستاگرام، تمامی اطلاعات شما به کلی پاک خواهد شد و شما دیگر دسترسی به آنها ندارید. بعد از حذف اکانت، پیام های شما که در دایرکت برای دیگران فرستاده اید پاک نخواهد شد اما اسمتان به صورت instagrammer در خواهد آمد.

امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید و برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال دیگری در خصوص حذف کردن اینستاگرام داشتید یا ابهامی برایتان پیش آمده است حتما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید تا تیم حرفه ای  فالو flw98 در اسرع وقت جواب سوالات شما را بدهد.

از اینکه تا انتهای این وبلاگ همراه Flw98.com بودید از شما کمال تشکر را داریم.

 

دوستان سایت Flw98 با یک مقاله دیگر در خدمت شما هستیم،مقاله ای که امروز در سایت Flw98 مطاله میکنید درباره موضوع دی اکتیو پیج اینستاگرام است:

آموزش حذف موقت پیج اینستاگرام

فضای شبکه های مجازی در کنار جذابیت و سرگرم کننده ای که دارد برای کاربران خود در برخی موارد بسیار خسته می شود نیاز هست برای مدتی فضای مجازی را کناربگذارید، حتما برای شما هم پیش آمده است که برای مدتی به شبکه های مجازی سرنزنید،امروز در این مقاله نحوه حذف موقت پیج اینستاگرام باهم بررسی میکنیم.

همانطور که گفته شد گاهی برای تمامی کاربران نیازاست که در طی چند وقت شبکه های مجزی مانند اینستاگرام را به هر دلیلی کنار بگذارد،اینستاگرام این امکان را به شما میدهد که به طور موقت پیج اینستاگرام خود حذف کنید اصلاحی برای حذف موقت در اینستاگرام استفاده میشود را میگویند دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام.
دی اکتیو فالو98

دی اکتیو اینستاگرام یا حذف موقت اکانت اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پر طرفداری است اما گاهی نیاز است که با این شبکه اجتماعی پر طرفدار خدافظی کنید اینستاگرام برای خدافظی برای کاربران خود دو راه  برای شما قرار میدهد راه اول: پاک کردن اکانت اینستاگرام، در این را اینستاگرام راهی برای بازگشت شما قرار نمیدهد و با پاک کردن اکانت اینستاگرام شما دیگر نمیتوانید به اکانت و اطلاعات اکانت که داشتید دسترسی پیدا کنید،شما میتوانید بایک اکانت جدید به شبکه اجتماعی اینستاگرام بپیوندید.راه دومی که اینستاگرام به شما پیشنهاد میدهد:حذف موقت اکانت اینستاگرام است دراین راهی که اینستاگرام به شما پیشنهاد میدهد برای کاربرانی مناسب است که میخواهند در مدت کوتاهی با اینستاگرام خدافظی کنند و وبعد از طی زمان مجدد حساب کاربری غیرفعال شده خود را فعال کنند.

دی اکتیو کردن:زمانی که شما با روش دی اکتیو با اینستاگرام خدافظی میکنید اینستاگرام راه بازگشتی برای شما قرار میدهد و شما میتوانید با اکانتی که به طور موقت حذف کردید به اینستاگرام بازگردید.

آموزش دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام:

برای حذف موقت اکانت اینستاگرام مراحل زیر را باهم انجام بدهیم:

 1. اولین قدمی که برای حذف موقت اکانت اینستاگرام باید انجام بدهید این است که وب سایت اینستاگرام خود را بازکنید.
 2. در قدم دوم صفحه لوگین اینستاگرام را باز کنید،با بازشدن صفحه Log in  باید پیج اینستاگرام خود را که میخواهید به طور موقت دی اکتیو یا حذف موقت کنید Log in کنید و وارد پیج اینستاگرام خود در سایت اینستاگرام شوید
  اگر بای وارد شدن در اینستاگرام مشکل داشتید در صفحه Log in  برای شما دو کادر باز میشود که در کادر اول از شما نام کاربری یا شماره تلفن یا ایمیل شما را میخواهید اینستاگرام میخوهد از طریق یکی از این اطلاعات به پیج شما دسترسی پیدا کند

“باید به این توجه داشته باشید که اطلاعتی که مانند ایمیل یا شماره تلفنی که از شما میخواهد باید در اکانت که میخواهید به طور موقت حف کنید  باید ثبت شده باشد”

در کادر دوم از شما پسورد اکانت شما را میخواهد که در صورت درست درج کردن پسورد پیج خود اینستاگرام وارد پیج شما میشود و درصورتی که پسورد پیج خود را فراموش کرده اید باید از روش های بازیابی پسورد اینستاگرام استفاده کنید.

با فرض بر اینکه شما اطلاعات مانند آیدی و پسورد پیجتان را به صورت صحیح وارد کردید وارد پیج اینستاگرام خود میشود که اینستاگرام پس از ورود شما از شما سوال مکند آیا میخواهید اطلاعات اکانت اینستاگرام شما در مرورگر مورد نظر ذخیره شود که شما با انتخاب گزنه Not Now این اجازه که اطلاعات مانند پسورد و آیدی شما را نمیدهید.

 1. در قدمی بعدی پس وارد شدن به اکانت خود در اینستاگرام و مشاهده اکانت خود در قسمت نوار وضعیت اینستاگرام در پایین صفحه مانند اپلیکیشن اینستاگرام روی ادمک در نوار وضعیت از سمت را اولین گزینه را بزنید تا وارد اطلاعات پیج خود شوید.
 2. پس از مشاهده کردن اطلاعات مانند تعداد فالوور ها و فالوینگ ها قسمتی را مشاهده میکنید با عنوان Edit profile

با انتخاب ای گزینه وارد صفحه ای میشوید که میتوانید اطلاعات پیج خود مانند نام کاربری شماره تلفن و بیو … را تغییر بدهید، میشوید

 1. در صفحه Edit profile به آخر صفحه بروید تا گزینه Temporarily disable my account را مشاهده کنید بعد از پیدا کردن گزینه Temporarily disable my account آن را انتخاب کنید.
 2. در قدم بعدی صفحه ای برای شما باز میشود با عنوان Temporarily disable my account که با اسکرول کردن صفحه به پایین دو کادر را مشاهده میکنید  که اینستاگرام در کادر اول از شما دلیل غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام را از شما سوال میکند که شما میتوانید Just Need a break را قرار بدهید و در کادر دوم از شما پسورد پیجتان را میخواهد که با وارد کردن پسورد گزینه Temporarily Disable Account را انتخاب کنید.
 3. بعد از انتخاب گزینه Temporarily Disable Account اینستاگرام مجدد از سوال درباره اطمینان در غیرفعال کردن سوال میکند که با نتخاب گزینه yes کار غیر فعال کردن موقت اکانت شما به اتمام میرسد.با به اتمام رسیدن فرایند غیرفعال کردن اکانت به طور موقت از طرف اینستاگرام و به طور خودکار از پیج خارج میشود وتایم وقت شما آغاز میشود.
  دی اکتیو فالو98

چگونه پیج اینستاگرام را از حالت غیر فعال موقت خارج کنیم:

زمانی که شما اکانت اینستاگرام خود را غیر فعال میکنید تا زمانی که مجدد پیج خود را در اینستاگرام لوگین نکنید در حالت غی فعال می ماند اما زمانی که پیج خود را در اینستاگرام لوگین میکنید پیج شا مجدد فعال میشود و از حالت غیر فعالی خارج میشود.

در برخی موارد وارد شدن و فعال کردن مجدد با کمی مشکل مواجه میشود که ممکن اس برخی از کاربران اینستاگرام را نگران کند باید بگویم جای نگرانی نیست ممکن است فراینده فعال کردن مجدد چند ساعت یا در طی چند روز انجام بشود نکاتی که برای اینکه شما به مشکل در فعال کردن مجدد اکانت خود با آها مواجه نشوید این است که از فیلترشکن در هنگام لوگن استفاده نکنید و در صورت امکان از یک آی پی برای ورود استفاده کنید،سعی کنید برای تلاش هایی که در زمان ورود انجام میدهید از یک اینترنت استفاده کنید
پیشنهاد ما این ااست ک در فعال کردن اولیه از کامپیوتر خود استفاده کنید و در سایت اینستاگرام پیج خود را لوگین کنید.

سوالات رایجی که برخی کاربران در استفاده از دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام دارند:

دی اکتیو فالو98

 Instagrammer چیست؟

بسیاری کاربران با برخود با یک پیج به این روبه رو میشوند Instagrammer زمانی رخ میدهد که شما پیج خود را دی اکتیو یا همان حذف موقت میکنید،زماین که شما پیج خود را دی اکتیو میکنید اکانت شما برای کاربران اینستاگرام به صورت Instagrammer نمایش داده میشود،زمانی که شما دی اکتیو میکنید در طی چند ساعت تمام اطلاعات شما از دسترس کاربران اینستاگرام خارج میشود کاربران قادر به مشاهده پرو فایل شما در اینستاگرام نیستند.
Instagrammer برای کاربرانی که اکانت شما را بلاک کرده به صورت اینستاگرامر نشان داده میشود و یکی از دلایل دیگر اینکه یک اکانت را به شکل اینستاگرامر مشاهده میکنید ممکن این باشد که به طور کامل اینستاگرام خود را دلیت کرده باشد.
چقد میتوانیم اکانت خود را در حالت غیرفعال نگه داریم؟

اینستاگرام مدت زمانی برای دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام اعلام نکرده است اما تجربه که ما توسط کاربرا اینستاگرام مشاهده کردیم که گزارش هایی از مشکا فعال کردن اکانت اینستاگرام داشتند پیشنهاد میکنم مدت غیر فعالی اکانت اینستاگرام بیشتر از یک هفته نباشد شما میتوانید اکانت غیرفعال شده را بعد از یک هفته که غیر فعال کردید مجدد فعال کنید و در صورتی که نیازداشتید مجدد غیر فعال کنید پیج را با روشی که به شما آموزش دادیم غیر فعال کنید.
پیشنهاد میکنم اگر نیاز به غیر فعال کردن اکانت خود ندارید و تنها نیاز است طی چند روز از اینستاگرام فاصله بگیرید میتوانید برنامه را از روی گوشی خود حذف کنید.

دی اکتیو کردن بدون پسورد امکان پذیر است؟

برای اینکه بتوانید اکانت خود را به طور موقت متوقف کید لازمه اصلی این است که پیج خود وارد شوید  و روشی که به اکانت خود لوگین میشود فرقی ندارداما برای غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام باید در ادامه حتما پسورد و آیدی خود را داشته باشید میتوانید قبل از شروع مراحل غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام پسورد اکانت خود را ریست کنید و بعد از بدست آوردن پسورد خود شروع به غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام خود بکنید.

با دی اکتیو کردن اکانت خود دایرکت های ما برای کاربرانی که با آنها چت کردیم حذف میشود؟

زمانی که شما پیج خود را دی الکتیو میکنید اکانت شما در اینستاگرام به شکل اینستاگرامر نمایش داده میشود این به معنی این نیست که دایرکت شما برای کاربرانی که چت کردید حذف میشود.

خلاصه مقاله:

در این مقاله تیم خرفه ای فالو98 برای شما به طور کامل و مرحله و مرحله در اکتیو کردن اکانت اینستاگرام یا همان حذف موقت اکانت اینستاگرام به شما آموزش دادیم،بسیاری از کاربران اینستاگرام بر این باورند که با دی اکتیو همان دلیت اکانت است که با مطالعه این مقاله این باور غلط را فراموش میکنید
با آرزوی پیروزی دوستان فالو98

سلام بر دوستان عزیز Flw98 بایک مقاله در خدمت شما دوستان Flw98 هستیم.

مقاله امروز در باره اصول هشتگ گذاری و آموزش هشتگ گذاری در اینستاگرام هست بزن بریم برای آموزش:

آموزش هشتگ گذاری و اصول هشتگ گذاری اگر بدانید اونقدری که فکرشو میکنیم سخت نیست و حتی میتونیم با آموزش صحیح هشتگ گذاری مخاطب برای پیج خود جذب کنیم اول از همه برای کاربرانی که اصلا با هشتگ آشنا نیستن هشتگ چیست تعریف میکنیم؟ و کاربرد هشتگ در اینستاگرام چیست؟

هشتگ چیست؟

هشتگ با # شروع و در ادامه ترکیب کلمات و اعداد و ایموجی ها در کنار هم هستن که یک هشتگ را میسازند، محتوایی که به وسیله یک هشتگ انتشار داده میشود به دسته بندی آن هشتگ استفاده شده اضافه میشود که در برنامه های مجازی مانند توییت،فیسبوک ،تلگرام … و همچنین اینستاگرام استفاده میشود.
هشتگ ها مانند لینک ها عمل میکنند شما اگر هشتگی را در اکسپلور اینستاگرام سرچ کنید با تعدادی محتوا مواجه میشوید که مرتبط باهشتگ که سرچ کردید است یا در زیر پست های منتشر شده هشتگ مورد نظر قرار داده شده است.
هشتگ گذاری فالو98

اصلا هشتگ گذاری در اینستاگرام چه فایده ای دارد؟

فواید هشتگ گذاری در اینستاگرام بسیار زیاد است. یکی از عمده ترین فایده های هشتگ گذاری در اینستاگرام را میتونیم به این مورد اشاره کنیم که با انتشار محتوا به علاقمندان یک موضوع محتوای خود را نشان میدهیم.
هشتگ گذاری یکی از ویژگی های اینستاگرام است که با استفاده از ای هشتگ گذاری به مخاطب های هدفمند دست پیدا میکنید.

چند فایده هشتگ گذاری:

 1. جذب فالوور هدفمند

 2. شروع و راه اندازی کمپین در اینستاگرام

 3. منتشرکردن محتوا در دسته بندی مرتبط

 4. امکان جستجو در محتوای های یک موضوع

 5. امکان ساخت هشتگ های اختصاصی و استفاده آن در اینستاگرام

و خیلی از فایده و ویژگی های استفاده از هشتگ در اینستاگرام را میتوان نام برد،اگر یک ذهن ایده پرداز و خلاق داشته باشید میتوانید ازبا اصول هشتگ گذاری به جذب فالوور های واقعی دست پیدا کنید.

هشتگ گذاری فالو98

هدف اصلی استفاده از هشتگ گذاری در اینستاگرام چیست؟

هدف اصلی که درهشتگ گذاری ها نهفته است را میتوان به دیده شدن پست به کاربرانی که به محتوای پست شده علاقه دارند نشان میدهد و در نتیجه جذب مخاطب های هدفمند است.شاید این موضوع را برخی از کاربران ندانند که کاربران اینستاگرام میتوانند هشتگ های مورد علاقه خود را فالو کنند و مانند کابران اینستاگرام فالوکنید،اگر شما هشتگی را فالو کنید هر پستی یا استوری که از هشتگ استوری شه شما استفاده کند و در زیر پست یا استوری خود درج کند برای شما قابل نمایشه،نکته قابل توجه در مورد هشتگ ها به این صورت است که با فالو کردن هشتگ مورد علاقه شما،محتوای مورد علاقه شما از چندین پست برای شما قابل نمایش است و در صورت مورد پسند بود یک محتوا میتوانید به پیج آن کاربر ماجعه کنید و در صورت رضایت پیج آن را فالو کنید.

استفاده از هشتگ ها در پیج های خصوصی به چه صورت است؟

هشتگ گذاری در اینستاگرام تنها برای دیده شدن پست های شما و در نتیجه جذب فالوور است اما تا زمانی که پیج شما در حالت خصوصی نباشد این امکان دیده شدن پست های ما در اینستاگرام وجود دارد.در صورت استفاده از هشتگ ها در پیج های خصوصی در کپشن یا استوری ها به علت خصوصی بود پیج در دسته بندی هشتگ مورد نظر نشان داده نمیشود.

همان طور که در قسمت اول برای شما کاربران سایت Flw98 گفته شد استفاده از هشتگ ها برای دیده شدن و همچنین جذب فالوور های هدفمند است اگر شما به فکر دیده شدن پست های خود هستید باید پیج خود را از حالت خصوصی خارج کنید و به حالت عمومی و بیزینسی قرار بدهید.با قرار دادن پیج خود در حالت بیزینستی میتوانید بعد از انتشار پست با موضوع مختلف رفتار های کاربران آن هشتگ را آنالیز کنید و اگر بازید داشته باشید میتوانید برای جذب فالوور بیشتر از همان محور موضوع استفاده کنید زیر با عث رشد پیج خود می شود.

هشتگ گذاری فالو98

افزایش بازدید با استفاده از هشتگ:

هشتگ یکی از ویژگی های قدرتمند در جذب مخاطب در اینستاگرام است،که با استفاده از هشتگ ها پست شما در دسته بندی هشتگ استفاده شده در کپشن پست انتشار داده شده قرار میگیرد یا  با درج هشتگ در استوری خود استوری شما به کاربرانی که هشتگ موردنظ را فالو داشته باشد نمایش داده میشود.

استفاده اصولی هشتگ گذاری برای افزایش بازدید پست اینستاگرام:

در آخرین آپدیت اینستاگرام از قابلیت جدید خود رونمایی کرد این قابلیت امکان  پین کردن ده پست شما درپیج خود میدهد،برخی برای یک پست زحمت بسیاری کشیده میشود اما به علت های زیاد مانند زمان مناسب انتشار… بازدید پایینی داشته است با این قابلیت میتوانید پست مد نظر خود را پین کنید تا کاربران با وارد شدن به پیج شما اول پست پین شده را مشاهده کند.

دریافت فالوور واقعی با رعایت اصول های هشتگ گذاری:

یکی ازویژگی های هشتگ گذاری که میتوان به نقطه قوت استفاده از هشتگ گذاری به آن اشاره کرد این مورد است که ما میتوانیم مانند پیج ها هشتگ ها را هم فالو داشته باشیم این به صورتی است که در زمانی که ما پست یا استوری را با استفاده از هشتگ گذاری انتشار میدهیم به کاربرای که هشتگ مورد نظر را فالو داشته باشند نمایش میدهد بدون آن که پیج ما را فالو داشته باشند پس نتیجه این استفاده از این ویژگی جذاب باعث افزایش بازدید و افزایش بازدید استوری شما میشود و در صورت دارا بودن کیفیت و محتوای جذاب کاربران به پیج شما سرمیزنند و در صورت  جلب رضایت از محتوای پیج شما پست شمارا فالو میکنند.

هشتگ گذاری فالو98

ساخت هشتگ اختصاصی؟

همان طور که در ابتدای مطلب خدمتتون عرض کردیم هشتگ ها کلمات در کنار هم هستند که با استفاده از # شاخته میشود،در ساخت هشتگ ها هم میتوانید با # شروع کنید کلمه مورد نظر خود در ادامه بنویسید بعد از اینکه هشتگ نوشته شد از حالت نوشته به رنگ آبی تغییر وضعیت میدهد که با کلیک کردن رو آن به صفحه آن هشتگ انتقال پیدا میکند،استفاده از # مانند لینک عمل میکند و لینک میدهد به کلمه شما به این صورت شما میتوانید هشتگ اختصاصی خود رابسیازید باید به این نکته توجه داشته باشید که شاخت هشتگ ها دارای اصولی است که شما باید آن را رعایت کنید.

نکات مهم درساخت هشتگ در اینستاگرام:

#کسب_کار #کسبوکار#کسب_و_ کار این سه هشتگ یک معنی دارند اما شکلی که در نوشتن آن ها استفاده شده است باعث شده است از هم متمایز و متفاوت باشند.

اینستاگرام هشتگ هایی را مسدود و ممنوعه اعلام کرده است که استفاده از این هشتگ ها باعث میشود پیج شما علاوه بر اینکه رشدی نمیکند باعث میشود از طف اینستاگرام مسدود شود.

 

انواع هشتگ های اینستاگرام:

مکان هایی که از هشتگ استفاده میشود نوع آن هشتگ را مشخص میکند که در ادامه چند نوع هشتگ را معرفی میکنیم:

 1. هشتگ بیو اینستاگرام

 2. هشتگ کپشن اینستاگرام

 3. هشتگ استوری اینستاگرام

 4. هشتگ کامنت اینستاگرام

 5. هشتگ دایرکت اینستاگرام

هریک از هشتگ های معرفی شده هدف خاصی را دنبال میکنند که برای رشد پیج اینستاگرام است و استفاده از این هشتگ ها استراژی خاصی را دارند که باید رعایت بشود.

استفاده از هشتگ ها در کپشن های اینستاگرام:

یکی از رایج ترین استفاه از هشتگ ها،استفاده از هشتگ ها در کپشن است که برای دریافت تعامل بیشتر از این نوع کپشن استفاده میشود
در روش استفاده از این نوع هشتگ گذاری باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر از هشتگ های مرتبط استفاده کنید تعامل بیشتری را دریافت میکنید.
شما میتوانید به دوروش میتوانید استفاده کنید

هشتگ گذاری فالو98

استفاده از هشتگ در استوری های اینستاگرام:

در ابتدای استفاده از هشتگ های ایستاگرام در استوری باید به این نکته توجه کنید که باید پیج شما عمومی باشد که ازهشتگ در استوری اینستاگرام خود استفاده کنید. استفاده از هشتگ در استوری اینستاگرام هم به دو روش میتوانید انجام بدهید:

انواع هشتگ ها از نظر دسته بندی:

برای آموزش هشتگ ها و استفاده اصولی هشتگ ها در اینستاگرام باید به صورت اصولی استفاده از هشتگ ها را آموزش ببینید در ادامه چند نوع دسته بندی هشتگ ها برای شما توضیح میدهیم:

این نوع هشتگ ها به معرفی خدماتی میپردازد که مخاطبان میتوانند با استفاده از این هشتگ ها به خدماتی که مد نظر دارند دسترسی پیدا کنند.

در این نوع هشتگ گذاری به صورت تخصصی در استفاده از هشتگ استفاده میشود به این صورت که مخطب را به طور مستقیم به چیزی که میخواهد میرساند.در استفاده از هشتگ های اختصاصی کاربران دیگر در هشتگ های دیگر به دنبال هدفی که هستند نمیگردند.

گاهی در زمان های مختلف کپین هایی به وجو می آید که برای حمایت از یک موضوع خاصی ایجاد شد است که کاربران بافالو کرد این چنین هشتگ ها به حماین از موضوع میپردازند،مانند هشتگ نه_به _حیوان_آزاری در این نوع هشتگ که علیه حیوان آزاری ایجاد شده است کاربران اینستاگرام استفاده میکنند.

این نوع هشتگ ها در زمان ها یا با استفاده از رویدادی ایجاد میشود مانند روز دختر که با ایجاد هشتگ #روز_دختر #روزدختر رو به رو میشود و کاربران اینستاگرام به وسیله این نوع هشتگ رویداد اتفاق افتاده را به کاربران اینستاگرام اطلاع میدهد.

با اینکه در اینستاگرام قابلیت استفاده از هشتگ ها وجود دارد اما برخی از کاربران از هشتگ مکان مورد نظر هم استفاده میکنند،با استفاده از هشتگ های مکانی میتوانید بازدهی بیشتری را دریافت کنید.

این هشتگ ها از ترکیب چند کلمه خاص با هم ایجاد میشود که کاربران ایستاگرام به وسیله ای نوع هشتگ ها محبوبیت بیشتری را دریافت میکند برای شما شما دوستان سایت Flw98: هشتگ #چالش_بچه #خاص_باشیم

اینوع هشتگ ها به وسیله ایموجی یا نام ایموجی ایجاد میشود مانند #قلب این هشتگ ها میتوان به صورت ایموجی قلب هم ایجاد کرد.

یکی دیگر از هشتگ ها که میتوان جزدسته بندی هشتگ ها قرار داد هشتگ های برند است.

هشتگ گذاری فالو98

حداکثر تعداد هشتگ که میتوانیم استفاده کنیم؟

حداکثری هشتگی که در الگوریتم اینستاگرام برای پست ها میتوانید استفاده کنید 30هشتگ هست.
و حداکثر هشتگی که میتوانید  در استوری ها درج کنید ظبق قوانین انستاگرام 10 هشتگ است.

برخی از کاربران اینستاگرام به این باور اعتقاد دارند که اگر از حداکثر تعداد هشتگ استفاده کنید بازدهی بیشتری را دریافت میکنیم که باید بگوییم این باور کاملا اشتباه است اگر از هشتگ ها به صورت اصولی استفاده کنید نیاز نیست تعداد بالایی از هشتگ ها استفاده کنید،اصولی بودن استفاده از هشتگ ها در زمانی رعایت میشود که هشتگ مرتبط با موضوع پست شده شما باشد در این صورت شما بازدهی بالایی استفاده میکنید.

طبق بررسی هایی که کاربران اینستاگرام به نتیجه رسیدن استفاده از 11 هشتگ بهترین تعداد است که شما میتونید بازدهی خود را از استفاده از هشتگ دریافت کنید.

آیا میشود هشتگ ها را مخفی کرد در اینستاگرام:

استفاده از هشتگ ها در استوری و همچنین درکپشن های اینستاگرام گاهی شکل جالبی را به پست و استوری ما نمیدهد و باعث نامنظم شدن پشن و استوری شما میشود در این زمان شما میتوانید با چند روش از حالت شلخته ای دربیاید.

هشتگ های پست خود را مخفی کنید:

همان طور که در قسمت بالا برایتان توضیح دادیم استفاده ازهشتگ های در پست اینستاگرام به دو روش امکان پذیر است که برای زیبا سازی پست های اینستاگرام استفاده میشود

1.استفاده از هشتگ ها در پست اینستاگرام به صورت کامنت:

در این رو شما میتوانید هشتگ ها را برای زیبا سازی در اینستاگرام به صورت کامنت قرار بدهید میتوانید دریک کامنت قرار بدهید یا به صورت جدا جدا در کامنت ها جدا گانه قرار بدهید.

 1. هشتگ گذاری با فاصله از متن کپشن:

در این روش ما میتوانید بعد از متن کپشن چند خط را به صورت خالی قرار بدهید و در ادامه هشتگ ها را قرار بدهید در این روش در نگاه اول کپشن ها نمایش داده نمیشود و با کلمه move میتوانید هشتگ های درج شده را تماشا کنید.

مخفی کردن هشتگ ها در استوری اینستاگرام:

مخفی کردن هشتگ ها در استوری اینستاگرام نسبت به پست ها خیلی راحت تر است باهم چند روز مخفی کردن هشتگ در استوری اینستاگرا را بررسی میکنیم:

در مخفی کردن هشتگ ها در استوری اینستاگرام تنها برای کاربران به صورت مخفی نمایش داده میشود اما برای ایستاگرام مخفی نمیشود و استوری شما در هشتگ درج شده قرار میگیرد فقط تنها از حالت نا مرتب مخفی میشود.

چگونه هشتگ های ترندشده در اینستاگرام را پیدا کنیم؟

اینستاگرام مانند توییتر لیست هشتگ ها ترند یا محبوب را به کاربران خود ارائه نمیدهد اما میتوانید با سرچ هشتگ ها محبوبیت آن ها را در بین کاربران متوجه شوید،هرچه تعداد پست های یک هشتگ بیشتر باشد محبوبیت آن هشتگ هم بیستر است.

برای مثال زمانی که هشتگ بزرگ #سلام_فرمانده مطرح شد در بین کاربران اینستاگرام این هشتگ به سرعت محبوب شد و کارران اینستاگرام برای بدست آوردن بازدید بیشتر از این هشتگ استفاد میکردند.

“نکته ای که باید خیلی مورد توجه شما کاربران اینستاگرام قرار بگیرد این مورد است که استفاده از هشتگ هایی که با موضوع شما مرتبط نیستن به هیچ عنوان بازدهی برای شما ندارد علاوه ممکن است اینستاگرام محتوای پست شده شما را اسپم قرار بگیرد،پس بهترین را برای بازدهی بیشتر استفاده از هشتگ های ترند شده که باموضوع ما هم خوانی دارد راه درست در بدست آوردن  بازدهی از طرف هشتگ ها است”

جستجو هشتگ در اینستاگرام:

در قسمت اکسپلور اینستاگرام در بخش تگ “Tag”عبارت مورد نظر خود را سرچ کنید اینستاگرام هشتگ هایی که با چنین کلمه ای ساخته شده است را به شما نشان میدهد.

نحوه پیدا کردن بهترین هشتگ برای موضوع خود در اینستاگرام:

برای پیدا کردن بهترین هشتگ مرتبط با موضوع پیج باید زمینه فعالیت پیج خود را بررسی کنید تا هشتگ های معروف پیج را برا یموضوع پیج پیدا کنید در ادامه چند روش برای پیدا کردن هشتگ مناسب برای پیج خود را ارائه میدهیم:

روش اول:بررسی پیج ها رقبا

بررسی روش های هشتگ گذاری در پیج های رقبا یا بررسی هشتگ هایی که استفاده شده است میتواند ذهن شما را در استفاده صحیح هشتگ ها باز کند.

روش دوم: مخاطب های پیجتان

یکی دیگر از روش هایی که میتوانید هشتگ های محبوب رابرای پیج ود پیدا کنید مخاطب های پیج شما است به این صورت که مخاطب های پیج شما از چه نوع هشتگ هایی استفاده میکنند و علاقه به چه هشتگ و موضوعی  دارد با استفاده از این روش میتوانید مخاطب های پیج خود را حفظ کنید.

تشخیص بلاک شدن هشتگ ها در اینستاگرام:

برای تشخیص هشتگ بلاک شده توسط اینستاگرام یا جز هشتگ های ممنوعه اینستاگرام است باید در قسمت سرچ اینستاگرام هشتگ مورد نظر را سرچ کنید،هتگ سرچ شده در قسمت Top و Recentمشاهده میکنید اما اگر هشتگ مورد نظر جز هشتگ های ممنوعه اینستاگرام باشد در قسمت  Recent

برای شما حذف میشود

آیا استفاده از هشتگ تکرار در اینستاگرام امکان پذیراست؟

هشتگ های تکرار در اینستاگرام بسیار خطرناک است اینستاگرام به رفتار هایی که غیر عادی انجام میشود توسط یک پیج حساس میشود و ارسال هشتگ های تکراری سبب میشود اینستاگرام پست شما را اسپام کنید یا باعث شادوبن شدن پیج شما شود اینستاگرام نسبت به رفتار های شما بسیار حساس است سعی کنید در ارسال هشتگ ها هم در هر بار ارسال هشتگ ها در پست یا استوری خود حالت رباتیک نباشه برای مثال در هر بار 40 درصد از هشتگ ها رو تغییر بدهید یا در نحوه نوشتن آن ها تغییر را اعمال کنید.

جمع بندی:

در این مقاله که توسط تیم فالو98 برای شما تهیه شده است،تمامی نکات درباره هشتگ نویسی و استفاده از هشتگ ها در اینستاگرام را برای شما به طور کامل توضیح داده شده است تیم فالو8 تمام تلاش خود را کرده است که سوالاتیی که شما در هشتگ گذاری در اینستاگرام داشته اید با مطالعه این مقاله برطرف شود.”با آرزوی پیروزی برای دوستان فالو98″