ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام

اگر از ارسال پیام به کاربران اینستاگرام خسته شده اید، این صفحه راهنما مناسب شماست. اگر به دنبال یادگیری تبلیغات انبوه در اینستاگرام هستید و هدف شما بدست آوردن فالوورهای بیشتر و، تبدیل فالوورها به مشتریان یا هر هدف دیگری است، به زودی خواهید فهمید که چگونه این کار را با استفاده از روشی به نام ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام توسط شرکت معتبر فالوو98 انجام دهید.

ارسال دایرکت اینستاگرام_فالوو98

پکیج های ارسال دایرکت اینستاگرام

1000
دایرکت اینستاگرام

استخراج رایگان یوزر

ارسال تکی

ارسال همراه با لینک

گزارش پایانی

290,000تومان
سفارش
3000
دایرکت اینستاگرام

استخراج رایگان یوزر

ارسال تکی

ارسال همراه با لینک

گزارش پایانی

870,000تومان
سفارش
5000
دایرکت اینستاگرام

استخراج رایگان یوزر

ارسال تکی

ارسال همراه با لینک

گزارش پایانی

1,450,000تومان
سفارش
10000
دایرکت اینستاگرام

استخراج رایگان یوزر

ارسال تکی

ارسال همراه با لینک

گزارش پایانی

2,900,000تومان
سفارش
ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام چیست؟

پیام انبوه سرویسی است که به طور خودکار یک پیام را برای چندین فالوور ارسال می کند. به 10 یا 10000 دنبال کننده (یا بیشتر)  بسته به مقیاس حساب شما. فالووان امکان ارسال پیام انبوه به تمام فالوورهای اینستاگرام از جمله پیام های خوشامدگویی به تمام فالوورهای جدید و لیست سفارشی فالوورها را ممکن می کند. پیام های انبوه به دستیابی به کل مخاطبان هدف کمک می کند، کاربران را در ارتباط و تعامل قرار می دهد و آگاهی از برند/خدمت را افزایش می دهد.

قدرت پیام های انبوه در اینستاگرام را جدی بگیرید!

برخلاف لایک‌ها، کامنت‌ها یا دنبال‌هایی که در سایر اعلان‌ها با هم جمع می‌شوند، پیام‌های مستقیم تمام حواس ‌پرتی‌های عادی رسانه‌های اجتماعی و جهان را دور می‌زنند تا مستقیماً به کاربر مورد نظر شما برسد. هنگامی که مردم پیامی مستقیم دریافت می کنند، آن را باز می کنند و توجه کامل خود را به آن معطوف می کنند. یعنی پیام شما خوانده می شود و حساب شما مشخص می شود. عموماً افراد حداقل برای مشاهده اکانت شما کلیک می کنند تا ببینند آیا چیزی که پست می کنید با آنها همخوانی دارد یا خیر. برخی از افراد حتی از DM اینستاگرام به‌عنوان منبع اصلی تماس خود فراتر از پیام‌های متنی استفاده می‌کنند، بنابراین یکی از قوی ‌ترین راه‌ها برای دسترسی به افراد با محصول یا خدمات شما و بالا رفتن از تعداد بی‌شمار فالوور اینستاگرام، استفاده از این روش است.

ارسال دایرکت اینستاگرام_فالوو98
چرا باید از روش ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام استفاده کنید؟

اگر قصد تبلیغات انبوه در اینستاگرام را دارید اما هنوز ایده ای برای بازاریابی و جذب مخاطب ندارید، ما تمام قد کنار شما ایستاده ایم. با استفاده از روش ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام، می توانید محصولات یا خدمات خود را به هزاران نفر معرفی کنید، در این روش کافیست بنر تبلغاتی خود را، همراه با یک پیام ضمیمه برای ما ارسال کنید و به مخاطبان هدف خود نشان دهید که چه پیشنهادات جالبی برایشان دارید.

 

پیام های مستقیم اینستاگرام بخشی جدایی ناپذیر از تجربه ما در این پلتفرم است. ما از این تابع برای حفظ ارتباط با دوستان خود و سایر حساب ها استفاده می کنیم. جدا از نظرات و استوری های اینستاگرام، پیام های مستقیم تنها ابزار ما برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و لحظات ما هستند. علاوه بر این، کسانی که از اینستاگرام برای رشد برند استفاده می کنند، باید هر روز با مشتریان زیادی سروکار داشته باشند، اینجاست که اهمیت استفاده از ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام بیشتر ازهمیشه مشخص می شود. در مجموع، ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام ،یک لایه منحصر به فرد به تجربه شما در این پلتفرم اضافه می‌کند و می‌تواند عملکرد مفیدی برای رشد ارگانیک حساب شما باشد. بنابراین اکنون که از اهمیت استفاده از سرویس ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام آگاه شدید، میخواهیم به شما معتبرترین شرکت ارائه دهنده خدمات اینستاگرامی را معرفی کنیم تا با خیالی آسوده، تبلیغات انبوه خود را به آن بسپارید.

چرا باید ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام خود را به فالووان بسپاریم؟

فالوو98  برای مدت طولانی در بازار رسانه های اجتماعی حضور داشته است و میداند که کار برای تازه واردان چقدر دشوار است علی الخصوص با قوانین سخت گیرانه ای که اخیرا اینستاگرام وضع کرده است، تبلیغات گسترده و جذب فالوور ارگانیک نیز نسبت به گذشته مشکل تر شده است از همین رو، تمام ترفند های قانونی و درست در دستان ماست. ما در کمک به افراد و مشاغل تازه وارد در رسانه های اجتماعی و همچنین تأثیرگذاران و شرکت های مستقری که نیاز به تقویت دارند، متخصص هستیم.

ارسال دایرکت اینستاگرام_فالوو98

حال وقت آن است که جواب پرسش شما را بدهیم، که چرا باید فالووان را برای ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام انتخاب کنیم:

آیا ارسال پیام های انبوه در اینستاگرام امن است؟

بسیاری فکر می‌کنند که چنین رفتار «هرزنامه‌ای» برمی‌گردد و کاربران را نیش می‌زند. اگر سرویسی که استفاده می کنید از قالب پیام های مخصوص پشتیبانی کند، هرگز این اتفاق نخواهد افتاد. در این حالت، پیام‌های شما تصادفی می‌شوند – شما پیام‌های منحصربه‌فردی ارسال می‌کنید تا اینستاگرام اقدامات شما را مسدود نکند. سرویس ارسال انبوه فالووان، به عنوان یکی از پیشروها در این حوزه، از چنین قالبی از پیام ها پشتیبانی می کند. پس با خیال آسوده می‌توانید این کار خطیر را به ما بسپارید.

سوالات متداول
سوالات متداول_فالوو98

بسته به تعداد پیام های مستقیمی که می خواهید ارسال کنید، بین 3 تا 10 روز طول می کشد.

بله، قبل از ارسال پیام‌های مستقیم، ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا همه دنبال‌کنندگان هدف را به‌خاطر حساب‌های جعلی، حساب‌های غیرفعال، و حساب‌های شبح حذف کنیم و آنها را از لیست هدف حذف کنیم.

ما نیازی به رمز ورود شما به حساب شما نداریم. ما فقط به نام کاربری اینستاگرام شما نیاز داریم.

در 99.9٪ موارد بله، اما ما نمی توانیم ایمنی حساب را تضمین کنیم. در موارد بسیار نادر ممکن است حساب شما شدوبن شود یا عمل مسدود شود. فالووان در صورتی که حساب شما شدوبن یا مسدود شود مسئولیتی ندارد و این خطری است که همه مشتریان ما قبل از ثبت نام باید آن را درک کنند. اما ما در فالووان، تمام تلاش خود را کرده ایم که این کار مهم را به نحوه احسنت، انجام دهیم تا حساب کاربری شما در کمترین خطر ممکن قرار گیرد.